بخش هاثبت نام ها

ویژه...

 
_ _ _ _ _
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

فربهی مناسک، تقویت یا تضعیف؟
یادداشتی از خانم ابراهیمی، کارشناس اخلاق نمایندگی مرکز ملی پاسخگویی به سوالات در اصفهان وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
سندی بر لزوم تبعیت از یمانی وجود ندارد/ فرقه یمانی دیدگاهی نظیر وهابیت دارد
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به تلاش فرقه یمانی برای کنار گذاشتن مرجعیت و ولایت فقیه، گفت: هیچ روایتی مبنی بر قداست و لزوم تبعیت از یمانی وجود ندارد.
خروجی حوزههای علمیه خواهران مثال زدنی است
رییس مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) گفت: نظام نوین آموزشی حوزه بشدت کلاسیک و مدرک گرا شده است و لذا نمی تواند مرجع پرور و مجتهدآفرین باشد مگر اینکه در ساختار خود نظام سنتی و قدیمی حوزه های علمیه را هم به رسمیت شناخته و پر و بال دهد.
دوره آموزشی تربیت اقتصادی کودک و نوجوان
اداره آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، دوره آموزشی تربیت اقتصادی کودک و نوجوان را ویژه مبلغان طرح تابستان سال جاری برگزار می کند.
مراسم بزرگداشت بانو مجتهده امین در اصفهان
مراسم بزرگداشت بانو مجتهده امین بعد با حضور اساتید و طلاب موسسه آموزش عالی حوزوی مجتهده امین وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان در سالروز ارتحال ایشان در اصفهان برگزار شد.
مجمع عمومی دانش آموختگان سطح2و3 مؤسسه آموزش عالی حوزوی مجتهده امین وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
   
   
   
   
   
  
  
  
  
  
 
راه نما

اگر ملتی از اخم قدرتهای استکباری جانخورد آنها را به عقب نشینی وادار می کند
قدرتهای استکباری بیش از آنچه در واقع توانایی و اقتدار داشته باشند، با تشر و اخم و ابراز قدرت، کار خود را پیش میبرند. اگر ملتی از این تشر نترسید و از این اخم جا نخورد و به قدرت خود اعتماد کرد و با شجاعت، قدم در میدان حق و عدالت گذاشت، ابرقدرتها را به عقب‌نشینی وادار میکند و شکست میدهد./ سیاست آمریکای ظالم در این منطقه این است که جنگهای خانگی باشد، برادران به جان هم بیفتند، تروریسم توسعه پیدا کند و یک قدرت اسلامی در منطقه سر بلند نکند. میدانند که پیام اسلام، دفاع از مظلومین و محرومان است و سیاست استکبار، ایجاد محرومیت و مظلومیت برای ملتها است. در مقابل این سیاست، نظام جمهوری اسلامی با قدرت تمام ایستاده است.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پاسخگویی پیشگام

پرسش و پاسخ
:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
کوچک نمایی
بزرگ نمایی
بستن
برگشت به عقب
پاسخگویی آنلاین
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما