_ _ _ _ _


اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

کرسی آزاداندیشی زنان و موقعیت اجتماعی جدید؛ چالش‌ها و فرصت‌ها
کرسی آزاداندیشی «زنان و موقعیت اجتماعی جدید؛ چالش‌ها و فرصت‌ها» به همت پژوهشکده الهیات و خانواده وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان ویژه طلاب و دانشجویان و عموم علاقه‌مندان برگزار شد.
راهکارهای تشخیص یک کتاب خوب
مبلغ تخصصی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با اشاره به راهکارهای تشخیص یک کتاب خوب گفت: سرانه مطالعه ایرانیان از کتاب‌های خوب باید به سطحی متناسب با عظمت و سابقه تاریخی و تمدنی ما برسد.
کتاب «تأثیر شبکه های مجازی و ماهواره ای بر روابط زناشویی»
رئیس اداره نشر دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: کتاب «تأثیر شبکه های مجازی و ماهواره ای بر روابط زناشویی» توسط انتشارات دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان منتشر و در دسترس عموم علاقه مندان قرار گرفته است.
نقش عدالت در تسریع حرکت به سوی مدینه فاضله
استاد تمام دانشگاه اصفهان گفت: از نظر فارابی، سیر حرکت به سوی مدینه فاضله، تدریجی است و هر چقدر محبت ارادی و عدالت در نظام اجتماعی بیشتر باشد، سیر حرکت به سوی مدینه فاضله تسریع می‌شود.
دیدار جمعی از طلاب و مدیران جامعه المصطفی العالمیه اصفهان از خانه فناوری های فرهنگی اصفهان
جمعی از طلاب و مدیران جامعه المصطفی العالمیه اصفهان از نزدیک با فعالیت های خانه فناوری های فرهنگی اصفهان وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان آشنا شدند.
اهمیت پایگاه های اطلاعاتی در توسعه خدمات پژوهشی
یادداشتی از احمد خیری، رئیس اداره کتابخانه و اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
    
   
   
  
  
  
  
 
راه نما

چرخ زندگی مردم با تولید می چرخد!
صاحبان نقدینگیها، سرمایه خود را به سمت تولید هدایت کنند تا کار بیفتد
رهبر انقلاب: امروز توطئه‌ی دشمن فشار اقتصادی به ملت ایران است، برای اینکه آن‌ها را ناامید کنند/ دولت و ملت باید تلاش کنند. توده‌‌ی مردم مسئله‌‌ی اسراف را مورد توجه قرار بدهند. صاحبان نقدینگی، آن را به‌سمت تولید هدایت بکنند. کسانی‌که تجارت با بیرون مرزها دارند، جنسی را که در داخل تولید می‌شود وارد نکنند/ کسانی که عادت کرده‌اند به سفرهای تفریحی خارجی بروند، این عادت را ترک کنند./  یک مسئله‌ی مهم، وحدت ملی مردم است. امروز متأسفانه درفضاهای مجازی، توهین و تهمت به یکدیگر ازسوی جمعی رایج شده است. این کار به فضای عمومی کشور ضربه میزند. بایستی اختلافات را بگذارند برای یک وقت دیگر/ ما خواهش میکنیم این حرف‌های تبلیغاتی دشمن را هم که جنگ روانی او برای تضعیف روحیه ملت است در مطبوعات و تریبون‌ها و رسانه‌ها تکرار نکنند/ آینده کشور به لطف الهی از امروز بارها بهتر خواهد بود.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پاسخگویی پیشگام

:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما