تبلیغات


 
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

سرپرست حوزه ریاست و روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
1402/6/18 شنبه سرپرست حوزه ریاست و روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان منصوب شد رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان طی حکمی روح الله بابایی را به عنوان «سرپرست حوزه ریاست و روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان» منصوب کرد. به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، در متن حکم حجت الاسلام و المسلمین عبدالرسول احمدیان، خطاب به روح الله بابایی آمده است: با توکل به خداوند رحمان، به موجب این حکم جناب عالی  را که بحمدلله از تعهّد، پشتكار، تجربه و سوابق ارزنده در نهاد مقدّس دفتر تبلیغات اسلامی برخوردارید، به سمت  «سرپرست حوزه ریاست و روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان» منصوب می‌نمایم.

امید است در ظلّ عنایات خداوند رحمان و با استفاده از ظرفیت همکاران معزّز، در راستای وظائف محوله گام‌های مؤثری بردارید و به‌ویژه در بازنمایی کوشش‌ها و فعالیت‌های بخش‌های مختلف شعبه و توسعه تعاملات برون‌سازمانی، بالاخص با نهادها و مراکز همسو و نیز تسهیل ارتباطات بخش‌ها با حوزه ریاست، بر پایة تجارب موفقتان به‌خوبی ایفای نقش نمایید.

 بهبود، ارتقا و توسعه هدفمند برنامه های مرتبط با حوزه مأموریتی و تعامل سازنده با سایر قسمت‌ها مورد انتظار خواهد بود که ان‌شاءالله با مشارکت و مساعی جمعیِ همکاران میسّر خواهد شد.

بر خود لازم می دانم از زحمات حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای قیصری «زید عزه» در طول تصدی این پست کمال تقدیر و تشکر را داشته باشم.


مشاهده در خبرگزاری حوزه
 


 

 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر

ادامه اخبار


تعداد بازديد اين صفحه: 90
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما