تبلیغات


 
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

حجت الاسلام و المسلمین حامد اهتمام، معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
1401/12/13 شنبه توسط دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان انجام خواهد شد؛ اعزام های فردی، گروهی و تخصصی در ماه مبارک رمضان معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: با توجه به رسالت فرهنگی، تبلیغی و انقلابی این دفتر در راستای تبیین و گسترش معارف اسلامی، مبلغان خواهر و برادر آموزش دیده به صورت فردی، گروهی و تخصصی در ماه مبارک رمضان به سراسر کشور اعزام خواهند شد.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین حامد اهتمام اظهار داشت: ظرفیت تبلیغی که در ماه مبارک رمضان وجود دارد، ظرفیت بی نظیری است که در دیگر ماه های سال وجود ندارد و باید این فرصت مغتنم شمرده شود.

وی افزود: با آموزش های متنوع و گسترده ای که طی سال برای مبلغان برگزار می شود، اعزام به شکل فردی، گروهی و تخصصی ویژه برادران و خواهران مبلغ به سراسر کشور خواهد بود و از آنجایی که اثربخشی اعزام های گروهی بیشتر است مورد حمایت ویژه این معاونت خواهد بود.

معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: در کنار اعزام های فردی و گروهی از مبلغانی که متخصص در زمینه های مشاوره خانواده، تربیت کودک و نوجوان، قرآن، فرق و مذاهب و... هستند در اعزام ما مبارک رمضان استفاده خواهد شد.

وی با بیان  این که ارائه مطالب مبلغان در ماه مبارک رمضان با رویکرد جهاد تبیین خواهد بود، تصریح کرد: امتداد تبلیغ، از سیاست‌های اصلی معاونت فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان به حساب می‌آید و مبلغ باید بعد از اتمام حضور در محل تبلیغی خود در ایام ماه مبارک رمضان، مسیر تبلیغی خود را متناسب با شرایط آن مکان به صورت غیرحضوری ادامه دهد.

حجت‌الاسلام و المسلمین اهتمام در پایان اذعان داشت: مبلغان علاقه مند به اعزام در ماه مبارک رمضان می توانند آیین‌نامه را از نشانی اینترنتی dte.bz/9922 دریافت و از طریق سامانه سمتا به نشانی t.balagh.ir تا 22 اسفند ماه سال جاری ثبت نام نمایند.


مشاهده در خبرگزاری صدا و سیمای اصفهان
مشاهده در باشگاه خبرنگاران جوان
مشاهده در خبرگزاری تسنیم
مشاهده در خبرگزاری ایکنا
مشاهد در خبرگزاری حوزه
مشاهده در خبرگزاری رسا
مشاهده در خبرگزاری ابنا
مشاهده در خبرگزاری موج
مشاهده در پایگاه خبری صاحب نیوز
مشاهده در پایگاه خبری دنیای اسرار
مشاهده در پایگاه خبری ندای اصفهان


 

 
 
امتیاز دهی
 
 

ادامه اخبار


تعداد بازديد اين صفحه: 435
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما