تبلیغات


 
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

سید عزت الله ضرغامی، وزیر ‏‏میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی
1401/3/27 جمعه تاکید وزیر میراث فرهنگی بر توجه به وضعیت معیشتی طلاب وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: امروز در فضای مجازی به دلیل عملکرد بعضی ها، فشار سنگینی بر روحانیت وجود دارد، ولی روحانیت در پایین ترین سطح معیشت زندگی می‌کند.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، سید عزت الله ضرغامی، پیش از ظهر امروز همزمان با سفر رئیس جمهور به اصفهان، با حضور در جمع طلاب و روحانیون در سالن اجتماعات دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به اینکه من گفتگوی مشروح راجع به مشکلات روحانیت داشتم و معتقدم روحانیت مظلوم ترین قشر است، اظهار کرد: امروز در فضای مجازی به دلیل عملکرد بعضی ها، فشار سنگینی بر روحانیت وجود دارد، ولی روحانیت در پایین ترین سطح معیشت زندگی می‌کنند .

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با تاکید بر اینکه امروز روحانیت بیش از هر زمان دیگر وظیفه دفاع از انقلاب اسلامی و اصل اسلام را دارد، اظهار کرد: باید در این مسیر انتقادات را شنیده و نواقص را رفع و نقاط قوت را تقویت کنیم.

وی با اشاره به اینکه امروز دولت وارث مشکلات گسترده ای است، یادآور شد: رشد اقتصادی اخیر کشور خوب شد و دیروز رئیس بانک مرکزی گزارش داد که نسبت به گذشته رشد خوبی حاصل شده است؛ دولت در شروع خوب کار کرد، ولی مشکلات دیگری از جمله گرانی ها پیش آمده و هرچه درآمد کسب می‌شود صرف بدهی ها می‌شود.

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با بیان اینکه رئیس جمهور وقت متعارفی برای اصفهان می گذارد، تصریح کرد: من تجربه حضور در کابینه چهار دوره رؤسای جمهور را دارم، هیچ کدام مثل حجت الاسلام والمسلمین رئیسی نبودند؛ رئیس جمهور در برابر مشکلات دستور می‌دهد، پیگیری می‌کند و برای همه اینها برنامه دارد.

وی با اشاره به جراحی اقتصادی، تاکید کرد: این انتخاب نبود، ضرورت اجتناب ناپذیر بود، چون ارز ترجیحی نبود که بخواهیم این کار را نکنیم؛ دولت قبل همه ذخایر ارزی را مصرف کرده بود و به گفته معاون برنامه و بودجه دولت دوازدهم، ۱۸ میلیارد دلار ارزی که برای کالاهای اساسی دادند اصلا وارد کشور نشد؛ دولت سیزدهم اگر ارزی پیدا کند مستقیم به مردم می‌دهد، ولی کار سنگینی است و زمان می برد.


مشاهده در خبرگزاری صدا و سیمای اصفهان
مشاهده در خبرگزاری حوزه


 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر

ادامه اخبار


تعداد بازديد اين صفحه: 152
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما