تبلیغات


 
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

بازدید معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از منطقه تبلیغی اردستان
1401/2/12 دوشنبه بازدید معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از منطقه تبلیغی اردستان معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان به همراه رؤسای ادارات این معاونت با حضور در منطقه تبلیغی اردستان از نزدیک با مبلغان اعزامی به این منطقه دیدار و گفت و گو کرد.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین هادی مشگدار، رئیس اداره اعزام مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان اظهار داشت: در ابتدای این سفر، نشست صمیمی با فعالان فرهنگی و تبلیغی منطقه اردستان به منظور همفکری و تعامل هرچه بیشتر در راستای اعتلای فرهنگ و دین در منطقه برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه که با حضور امام جمعه، مسئول اداره تبلیغات اسلامی و نماینده سپاه و بسیج منطقه برگزار شد، شیوه های ترغیب طلاب و دانش آموخته های حوزهای حوزه علمیه خواهرن و برادران برای پیوستن به  جرگه تبلیغ و همچنین هدفمندی تبلیغ به سوی تبلیغ تخصصی همراه با آموزش های لازم و به کارگیری آنها در حوزه های خانواده، کودک و نوجوان، اعتقادات، احکام، مباحث سیاسی و... در منطقه اردستان به بحث و ارائه نظر و بیان ظرفیت های موجود پرداخته شد.

رئیس اداره اعزام مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان عنوان داشت: بعد از این جلسه در قالب چهار تیم از فعالیت های تبلیغی مبلغان اعزامی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان به مناطق مختلف ادرستان بازدید و با همه مبلغان مستقر نشست صمیمی برای دریافت نظرات و پیشنهاد آنها برگزار شد.

وی گفت: در پایان این سفر، حجت الاسلام و المسلمین حامد اهتمام، معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، با حضور در مدرسه علمیه حضرت زینب کبری سلام الله علیها ادرستان در جمع طلاب خواهر این مدرسه مباحثی به منظور ایجاد شوق و انگیزه تبلیغی و ادای رسالت حوزوی بیان کرد.


مشاهده در خبرگزاری حوزه
مشاهده در خبرگزاری موج
مشاهده در پایگاه خبری ندای اصفهان

 


 
 
امتیاز دهی
 
 

ادامه اخبار


تعداد بازديد اين صفحه: 874
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما