تبلیغات


 
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

حجت الاسلام و المسلمین مجتبی زنده دل، رییس اداره فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
حجت الاسلام و المسلمین مجتبی زنده دل، رییس اداره فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
1400/7/18 يكشنبه در مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) در حال برگزاری است؛ برگزاری دوره های جدید سطح4 و سطح3 حوزه علمیه معاون آموزش و تهذیب مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: در سال تحصیلی جدید در این مؤسسه، 6 دوره تخصصی سطح4 و سطح3 حوزه علمیه ویژه طلاب برادر در حال برگزاری است.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین مجتبی زنده دل اظهار داشت: در سال تحصیلی 1400-14001 این مؤسسه پذیرای طلاب برادر در دوره های تخصصی سطح۴ شیعه‌شناسی، سطح3 مشاوره اسلامی و سطح3 تبلیغ با گرایش تربیت مربی کودک و نوجوان است.

وی افزود: با توجه به مصوبات شورای عالی گسترش حوزه هایی علمیه، افرادی مجاز به شرکت در این دوره ها بوده اند که مدارک مرتبط ارائه و توانمندیهای علمی ایشان در مصاحبه احراز شود.

معاون آموزش و تهذیب مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) با بیان این که تمام نکات و پروتکل های بهداشتی به دلیل وجود ویروس منحوس کرونا هنگام برگزاری آزمون و مصاحبه رعایت شده است، گفت: از بین شرکت کنندگان در مصاحبه های ورودی، افرادی که بالاترین امتیاز لازم را کسب کرده اند برای شرکت در دوره دعوت به عمل آمده است.

وی در پایان گفت: با برگزاری جلسات با گروه های علمی مؤسسه و تصمیم درباره رشته های جدید، پس از اخذ مجوز از مراکز مربوط برای ترم آینده نیز پذیرای طلاب محترم در رشته های جدید خواهیم بود.


مشاهده در خبرگزاری حوزه
 


 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر

ادامه اخبار


تعداد بازديد اين صفحه: 94
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما