تبلیغات


 
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

جشنواره ملّی عکاسی «حضرت قرآن»
1400/2/13 دوشنبه فراخوان جشنواره ملّی عکاسی «حضرت قرآن» رییس اداره فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: جشنواره ملّی عکاسی «حضرت قرآن» همزمان با ماه مبارک رمضان، ماه بهار قرآن در سطح ملّی و ویژه عموم علاقه مندان برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، مجید شجاعی اظهار داشت: موضوع جشنواره «حضرت قرآن»، حضور قرآن کریم در جامعه و فرهنگ عمومی مانند آیین های قرآنی، المان های قرآنی، فعالیت های قرآنی، محصولات قرآنی، مفاهیم قرآنی و... می باشد.

وی هدف از برگزاری این جشنواره را ترغیب و تشویق جامعه هنری کشور برای توجه ویژه به موضوعات مرتبط با قرآن کریم بیان و تصریح کرد: استفاده از ظرفیت هنر برای ثبت حضور قرآن کریم در جامعه و فرهنگ عمومی جوامع اسلامی همراه با رقابت در جهت ارتقاء این نگاه از دیگر اهداف این جشنواره است.

رییس اداره فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با اعلام اینکه استفاده از هر نوع دوربین عکاسی اعم از دیجیتال، آنالوگ و موبایل آزاد است، عنوان داشت: عکس‌ها باید با پسسوند JPGE و حالت رنگی RGB حداقل ضلع بزرگ ۱۵۰۰ پیکسل و 150 DPI باشد و البته عکس‌ های دوربین تلفن همراه از این قاعده مستثنا می باشد.

وی از داوری عکس های رسیده با محوریت ارزشمندی محتوا خبر داد و گفت: جایزه نفر اول 3 میلیون، نفر دوم 2 میلیون، نفر سوم 1 میلیون و پنج اثر قابل تقدیر 200 هزار تومان خواهد بود.

شجاعی در پایان با بیان این که آخرین مهلت ارسال آثار 30 اردیبهشت 1400 می باشد، تصریح کرد: علاقه مندان به شرکت در این جشنواره می توانند از طریق نشانی Dte.bz/jqun اطلاعات بیشتری از این جشنواره دریافت و آثار خود را به صورت تک عکس و یا مجموعه عکس که تعداد آن 5 عکس در نظر گرفته شده است ارسال نمایند.


مشاهده در خبرگزاری فارس
مشاهده در خبرگزاری ایرنا
مشاهده در خبرگزاری ایمنا
مشاهده در خبرگزاری ایکنا
مشاهده در خبرگزاری شبستان
مشاهده در پایگاه خبری ندای اصفهان 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر

ادامه اخبار


تعداد بازديد اين صفحه: 148
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما