تبلیغات


 
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

نهج البلاغه
1399/11/28 سه‌شنبه مدیر مدرسه علمیه مجتهده امین خبرداد؛ برگزاری سلسله جلسات نهج البلاغه در مسیر زندگی خانم قاسم‌پور گفت: نهج البلاغه گنجینه‌ای گرانبها برای همه انسان‌ها است، سلسله جلسات نهج البلاغه در مسیر زندگی با هدف ترویج گفتمان نهج البلاغه برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، خانم قاسم پور، سرپرست مؤسسه آموزش عالی حوزوی مجتهده امین وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان در گفت‌وگویی گفت: کتاب شریف نهج البلاغه به عنوان گنجینه ای گرانبها برای همه انسانها در همه دوران قابل استفاده بوده است و انسانها می توانند با رهنمودهای ارزشمند آن به رشد و کمال معنوی دست پیدا کنند.

قاسم پور با اشاره به مشکلات و مسائلی که امروز گریبان گیر جامعه شده است گفت: کلام گوهر بار امیرالمومنین علی علیه السلام می تواند علاج دردها و راهگشای بسیاری از مشکلات باشد و لازم است که بیش از پیش به نهج البلاغه و محتوای عمیق و انسان‌ساز آن توجه شود.

سرپرست مؤسسه آموزش عالی حوزوی مجتهده امین ادامه داد: با توجه به ضرورت تهذیب و تزکیه به همراه تحصیل علم و نیاز و علاقه طلاب و دانشجویان به شرکت در جلسات اخلاق به صورت مستمر و سلسله وار، از این هفته روزهای دوشنبه با حضور خانم عصمت همتی سلسله جلسات نهج البلاغه در مسیر زندگی با هدف ترویج گفتمان نهج البلاغه برگزار خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: خانم عصمت همتی دکترای فلسفه و کلام اسلامی داشته و عضو هیأت علمی دانشگاه فرهنگیان است، طلاب و عموم علاقه مندان می توانند روزهای دوشنبه ساعت  ۹ صبح از طریق نشانی dte.bz/amin۱ در سلسله جلسات نهج البلاغه در مسیر زندگی، شرکت نمایند.


مشاهده در خبرگزاری رسا
مشاهده در خبرگزاری حوزه
مشاهده در خبرگزاری آریا
مشاهده در خبرگزاری مهر
مشاهده در پایگاه خبری شفقنا
مشاهده در پایگاه خبری قم نیوز
 
 
امتیاز دهی
 
 

ادامه اخبار


تعداد بازديد اين صفحه: 307
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما