تبلیغات


 
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

حجت الاسلام و المسلمین صادق امینی، رئیس اداره اعزام تخصصی تشکل های تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
حجت الاسلام و المسلمین صادق امینی، رئیس اداره اعزام تخصصی تشکل های تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
1399/7/23 چهارشنبه آمادگی ۳۰۰ روحانی اصفهانی برای تولید محصولات رسانه ای با هشتگ #صفر_المظفر حجت الاسلام امینی گفت: روحانیون اصفهانی در شرایط قرنطینه و دهه آخر ماه صفر با تولید محصولات رسانه‌ای، تبلیغی در فضای مجازی رسالت تبلیغی خود را انجام می دهند.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، حجت الاسلام صادق امینی اظهار داشت: در شرایط سال جاری که با شرایط قرنطینه از فیض پیاده روی اربعین و این فرصت بزرگ معنوی و تبلیغی جا مانده ایم، تولید محصولات رسانه‌ای، تبلیغی در فضای مجازی می‌تواند جایگزین مناسبی برای ترویج معارف اهل بیت علیهم السلام باشد که بحمدالله مبلغان و روحانیون اصفهان از این فرصت بهره خوبی گرفته اند.

وی بیان کرد: سخنرانی های تأثیرگذار روحانیون که سابق بر این غالباً فقط در مجالس موعظه و منابر و خطابه ها ایراد می شد، امروز در قطعات کوتاه صوتی و کلیپ های تصویری در پیام رسان های مختلف در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.

رئیس اداره اعزام مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان تصریح کرد: امروزه تولیدات کوچک رسانه ای در فضای مجازی توسط روحانیون و متولیان فرهنگ بسیار ارزشمند است و می‌تواند به جریان سازی های مؤثر و مفید تبدیل شده و موج آفرینی کند.

وی ادامه داد: بالغ بر ۳۰۰ نفر از روحانیون که آشنایی کافی با ابزار و شیوه‌های تولید محصولات رسانه ای دارند، به صورت منسجم و یکپارچه با هشتگ #صفر_المظفر به معرفی الگوهای زندگی نبی مکرم اسلام(صلی الله علیه و آله)، امام حسن مجتبی(علیه السلام) و امام رضا(علیه السلام) برای مخاطبان خود می پردازند.


مشاهده در باشگاه خبرنگاران جوان
مشاهده در خبرگزاری شبستان
مشاهده در خبرگزاری رسا
مشاهده در خبرگزاری حوزه
مشاهده در پایگاه خبری ربیع
مشاهده در پایگاه خبری صاحب نیوز
مشاهده در پایگاه خبری ندای اصفهان
 


 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر

ادامه اخبار


تعداد بازديد اين صفحه: 110
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما