تبلیغات


 
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

حجت الاسلام و المسلمین مجتبی زنده دل، رییس اداره فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
حجت الاسلام و المسلمین مجتبی زنده دل، رییس اداره فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
1399/5/1 چهارشنبه رئیس اداره فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان خبر داد: برگزاری آزمون فنی تبلیغ در فضای مجازی برای بیش از ۲۵۰۰ مبلّغ رئیس اداره فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از برگزاری آزمون فنی تبلیغ در فضای مجازی ویژه طلاب و روحانیون خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان به نقل از خبرگزاری حوزه، حجت الاسلام والمسلمین مجتبی زنده دل در گفت وگویی با اشاره به این فرمایش رهبر معظم انقلاب، اظهار کرد: «فضای مجازی به اندازه انقلاب اسلامی اهمیت دارد و عرصه فرهنگی عرصه جهاد است» لذا بر این اساس برنامه ریزی جدی کردیم.

وی بیان کرد: با توجه به ابلاغیه جدید اعزام و تبلیغ مبنی بر انجام هر گونه تبلیغ توسط مبلغان در حوزه اعزام سنتی و تخصصی، مجازی، هنری و نوین در آینده منوط به دریافت گواهی تأیید توانمندی فعالیت در فضای مجازی خواهد بود، بر این اساس اداره فضای مجازی هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان اقدام به برگزاری آزمون فنی تبلیغ در فضای مجازی کرده است.

رئیس اداره فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان تصریح کرد: در این آزمون مبلغان باید مهارت‌ های لازم برای حضور مؤثر در فضای مجازی را کسب و موفق به اخذ گواهی توانمندی تبلیغ در فضای مجازی شوند.

وی عنوان کرد: آزمون فنی در هفت مرحله برای بیش از ۲۵۰۰ مبلغ پنج شنبه هر هفته تا قبل از عید غدیر برای آماده سازی مبلغان اعزامی در ایام محرم طراحی و برنامه ریزی شده است.

حجت الاسلام و المسلمین زنده دل خاطرنشان کرد: مبلغان باید برای کسب مهارت لازم هر یک از عناوین آموزشی(۱.نرم ‌افزار تدوین فیلم(کین‌مستر)، ۲.فیلم‌برداری با موبایل، ۳.آشنایی با شبکه‌‌های اجتماعی و تکنیک‌‌های جذب مخاطب) را مورد مطالعه و تمرین قرار دهند.

وی ابراز کرد: در این آزمون که در فضای مجازی برگزاری می‌‌شود مبلغ باید در دو مرحله آزمون کتبی و عملی حداقل ۷۰درصد نمره قبولی را کسب نماید.

رئیس اداره فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان خاطرنشان کرد: مبلغ مجاز است از ساعت ۸ صبح تا ۲۳ فایل صوتی و تصویری خود را تدوین و با رعایت ویژگی‌‌های کپشن(هشتگ گذاری، زیباسازی متن، امضای شخصی و ...) فایل آزمون را برای کارشناسان این اداره ارسال نماید.

وی در پایان گفت: تا به امروز سه مرحله از این آزمون برگزار شده و تعداد ۱۰۰نفر از مبلغان موفق به اخذ گواهی توانمندی فنی تبلیغ در فضای مجازی شده اند.


مشاهده در خبرگزاری حوزه

 


 

 
 
امتیاز دهی
 
 

ادامه اخبار


تعداد بازديد اين صفحه: 483
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما