تبلیغات


 
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

دیدار رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان
1399/4/28 شنبه دیدار رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: فعالیت‌های حوزه فرهنگ و هنر بسیار متنوع و متکثر بوده و حوزه‌های علمیه در جهت دهی فعالیت‌های فرهنگی با نگرش دینی به این حوزه نقش مؤثری دارند.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان به نقل از خبرگزاری حوزه، حجت‌الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی در دیدار با رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم شعبه اصفهان با تاکید بر ضرورت انعقاد تفاهم نامه فرهنگی بین دو مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی و دفتر تبلیغات اسلامی، گفت: موفقیت در سایه تعامل، همدلی و همراهی اتفاق می‌افتد و باید همه ما در هدف گذاری و ماهیت همدل و متحد باشیم و در تصمیم گیری و تصمیم سازی متمرکز و در کار اجرایی اشکال مختلف، تنوع و سلیقه مدنظر قرار گیرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان بر لزوم شناسایی طلاب هنرمند و استعدادیابی در مباحث فرهنگی هنری تاکید کرد و افزود: وظیفه و رسالت نخست حوزه‌های علمیه، پرورش طلاب دینی و مبلغ است و در کنار این مسئله، می‎توانید با همکاری ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی در زمینه‌های فرهنگی هنری نیز برای طلاب برنامه‌های مختلفی داشته باشید.

وی با اشاره به لزوم بهره مندی از پیوست فرهنگی و پیوست رسانه‌ای در اجرای برنامه‌ها، اظهار کرد: فعالیت‌های حوزه فرهنگ و هنر بسیار متنوع و متکثر بوده و حوزه‌های علمیه و شخصیت‌های دینی در جهت دهی، تبیین و ترویج فعالیت‌های فرهنگی با نگرش دینی به این حوزه نقش مؤثری دارند.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قطبی، رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه شعبه اصفهان نیز در این دیدار پیرامون تاریخچه و نحوه فعالیت دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه در شعبه اصفهان توضیحاتی بیان کرد.

گفتنی است، دیدار رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان و همراهان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان ۲۵ تیرماه انجام و در خصوص انعقاد تفاهم نامه دوسویه، تسهیل در ثبت گروه های تبلیغی، ایجاد زمینه حضور مبلغان در کانون های فرهنگی هنری مساجد ارشاد و... به تفاهم رسیدند.


مشاهده در خبرگزاری حوزه
 


 
 
امتیاز دهی
 
 

ادامه اخبار


تعداد بازديد اين صفحه: 623
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما