تبلیغات


 
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

فصلنامه اخلاق 56
1398/9/3 يكشنبه شماره 56 فصلنامه اخلاق منتشر شد رییس پژوهشکده الهیات و خانواده دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان درباره شماره اخیر فصلنامه اخلاق گفت: شماره 56 فصلنامه اخلاق چاپ و در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین عبدالرسول احمدیان اظهار داشت: محتوای این شماره در قالب چهار مقاله، یک گفت و گو و یک نقد کتاب به مخاطبان فرهیخته ی این فصلنامه ارائه می شود.

وی گفت: «راستگویی و تربیت در دوران کودکی و نوجوانی»، «صداقت در عرصه تبلیغ دین؛ بررسی چند چالش اخلاقی»، «روان شناسی درغگویی: انگیزش، همبسته های شناختی، بسترها و راه صلاح»، «منشوری صحیح برای تحقیقات رسانه ای با تأکید بر صداقت اخلاقی» عناوین مقاله های چاپ شده در این شماره از فصلنامه می باشند.

رییس پژوهشکده الهیات و خانواده دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: بخشی از این فصلنامه اختصاص دارد به گفت و گو با علی اکبر تیموری فریدنی با موضوع «مفهوم شناسی دروغ از نگاه اندیشمندان مسلمان و غربی».

وی ادامه داد: در قسمت دیگری از این فصلنامه معرفی و نقد کتاب «پشت پرده ریاکاری؛ چگونه به هرکس دروغ می گوییم، به ویژه به خودمان» به قلم حسن بوسلیکی ارائه شده است.

حجت الاسلام و المسلمین احمدیان تصریح کرد: این شماره از فصلنامه اخلاق به سفارش میز اخلاق از قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی با محوریت موضوع صداقت آماده شده است.

لازم به ذکر است علاقه مندان برای تهیه و مطالعه نسخه الکترونیک این شماره از فصلنامه می توانند به پایگاه اینترنتی فصلنامه به نشانی www.Aakhlagh.Morsalat.ir و پایگاه اینترنتی مرسلات به نشانی www.Morsalat.ir مراجعه نمایند.

مشاهده در خبرگزای حوزه
مشاهده در خبرگزاری ایکنا


  
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر

ادامه اخبار


تعداد بازديد اين صفحه: 160
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما