تبلیغات


 
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

دیدار با معاون تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان
1398/2/31 سه‌شنبه دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با همکاری مرکز مدیریت حوزه علمیه اصفهان؛ کارگروه آموزش های کاربردی مبلغان استان اصفهان تشکیل خواهند داد سرپرست اداره کل امور فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با حجت الاسلام و المسلمین سید حسین مؤمنی، معاون تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان دیدار و گفت و گوکرد.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، حجت‌الاسلام و المسلمین حامد اهتمام در این دیدار گفت: به منظور هم افزایی و تعامل در برنامه آموزش های کاربردی و اعزام مبلغان تشکیل کارگروه آموزش های کاربردی امری ضروری است.

وی افزود: این کارگاره با حضور نهاد های تأثیرگذار تبلیغ دین از جمله سازمان تبلیغات اسلامی، مرکز خدمات حوزه های علمیه، اوقاف و امور خیریه، مرکز مدیریت حوزه برادران و خواهران و دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با توجه به نیاز مبلغان و اولویت ها و مسائل روز جامعه در راستای دانش افزایی و توانمند سازی برای طلاب خواهر و برادر در کل استان تشکیل خواهد شد.

سرپرست اداره کل امور فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان افزود: این کمیته در تدوین سرفصل های آموزشی و جلوگیری از موازی کاری و تعیین اولویت های آموزش کاربردی فعالیت و تقسیم برنامه خواهد کرد.

در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین مؤمنی با ارزیابی مساعد از این برنامه ها، خواستار تعامل بیشتر نهاد های حوزوی شد.مشاهده در خبرگزاری حوزه

 
 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر

ادامه اخبار


تعداد بازديد اين صفحه: 81
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما