تبلیغات


 
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

حجت الاسلام و المسلمین محمد قیصری، رییس دفتر حوزه ریاست و مدیر روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
حجت الاسلام و المسلمین محمد قیصری، رییس دفتر حوزه ریاست و مدیر روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
1398/2/23 دوشنبه متناسب با راهبرد دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان کارگروه امتداد تشکیل شد رییس دفتر حوزه ریاست و مدیر روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: راهبرد اصلی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان در سال 1398 «امتداد رسانه ای» است، یعنی فعالیت ها باید به گونه ای تعریف شود که پایگاه و هدف رسانه ای آن برای مخاطب مشخص شود.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین محمد قیصری با بیان این که امتداد در چهار مسیر تعریف می شود اذعان داشت: امتداد اخبار، امتداد محصول، امتداد جامعه هدف و امتداد تعمیق فعالیت های دفتر در مسأله محوری، این چهار مسیر را تشکیل می دهند.

وی تصرح کرد: این کارگروه متشکل از رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان به همراه رؤسای ادارات بخش های مختلف این دفتر می باشد که برای تفهیم، طراحی الگوی اجرایی و استقرار و نهادینه شدن مسیرهای چهارگانه تشکیل می شود.

دبیر کارگروه امتداد گفت: این کارگروه شنبه هر هفته برگزار می شود و مصوبات آن برای تبیین ضمانت های اجرایی و تأیید نهایی به شورای معاونان این دفتر ارجاء داده و بعد از آن شکل اجرایی به خود خواهد گرفت.مشاهده در خبرگزاری حوزه 
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر

ادامه اخبار


تعداد بازديد اين صفحه: 41
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما