تبلیغات


 
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

حجت الاسلام و المسلمین محمد قیصری، رییس دفتر حوزه ریاست و مدیر روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
حجت الاسلام و المسلمین محمد قیصری، رییس دفتر حوزه ریاست و مدیر روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
1398/2/23 دوشنبه متناسب با راهبرد دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان کارگروه امتداد تشکیل شد رییس دفتر حوزه ریاست و مدیر روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: راهبرد اصلی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان در سال 1398 «امتداد رسانه ای» است، یعنی فعالیت ها باید به گونه ای تعریف شود که پایگاه و هدف رسانه ای آن برای مخاطب مشخص شود.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین محمد قیصری با بیان این که امتداد در چهار مسیر تعریف می شود اذعان داشت: امتداد اخبار، امتداد محصول، امتداد جامعه هدف و امتداد تعمیق فعالیت های دفتر در مسأله محوری، این چهار مسیر را تشکیل می دهند.

وی تصرح کرد: این کارگروه متشکل از رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان به همراه رؤسای ادارات بخش های مختلف این دفتر می باشد که برای تفهیم، طراحی الگوی اجرایی و استقرار و نهادینه شدن مسیرهای چهارگانه تشکیل می شود.

دبیر کارگروه امتداد گفت: این کارگروه شنبه هر هفته برگزار می شود و مصوبات آن برای تبیین ضمانت های اجرایی و تأیید نهایی به شورای معاونان این دفتر ارجاء داده و بعد از آن شکل اجرایی به خود خواهد گرفت.مشاهده در خبرگزاری حوزه 
 
امتیاز دهی
 
 

ادامه اخبار


تعداد بازديد اين صفحه: 223
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما