تبلیغات


 
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

سیل
1398/1/25 يكشنبه یادداشت؛ جوانِ انقلابی، سرشار از امید و اراده یادداشتی از حجت الاسلام و المسلمین محمد قطبی، رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان روحِ حاکم در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، امید و اراده ی جوان انقلابی است، در واقع این بیانیه بر این سه رکن استوار است.

جوان انقلابی، جوانی است که بارِ مسئولیتِ گام دوم انقلاب اسلامی را بردوش می کشد و با امید به آینده ای روشن و متعالی، دارای اراده قوی و مقاوم است.

جوانی که در انقلاب، دفاع مقدّس، رزم اقتصادی ورونق تولید، رزم فرهنگی، رزم اجتماعی و رزم علمی، همواره درخشیده و مایه عزت و افتخار ایران اسلامی بوده و خواهد بود.

برای جوان انقلابی فرقی نمی کند که میدان کارزارش رویارویی با بَعث عراقی است یا داعش آمریکایی ویا حوادث طبیعی همچون سیل و زلزله، برایش تفاوت ندارد که اسلحه اش تفنگ باشد یا قلم و یا بیل.

مهم، دفاع و پاسداری از انقلاب اسلامی، چه در لباس سبز سپاهی و بسیجی، یا در لباس سفید پزشکی، با عمامه باشد یا چکمه.

زیباتر آنکه بر سر، عمامه، بر تن، لباس سپاهی و به پا چکمه ارتشی داشته باشد و با بیلِ کشاورز و فرغونِ کارگر در کنار عرب اهواز یا لرِ لرستان برای میهن اسلامی خدمت کند.

مَه رویانِ چکمه پوش، که عبادت شعبانیه خود را با "
مُوَاسَاةَ مَنْ قَتَّرْتَ عَلَيْهِ مِنْ رِزْقِكَ" به صورت عملی تقدیم به پیشگاه خداوند کرده تا برای آینده انقلاب دست در دست مردم عزیز  و شریف ایران اسلامی، گام دوم را محکم و اساسی بردارند.

مشاهده در خبرگزاری فارس
مشاهده در خبرگزاری حوزه
مشاهده در خبرگزاری ایکنا
مشاهده در پایگاه ندای اصفهان
مشاهده در خبرگزاری برنا


 
 
امتیاز دهی
 
 

ادامه اخبار


تعداد بازديد اين صفحه: 91
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما