تبلیغات


 
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

پنجاه و یکمین شماره از فصلنامه «اخلاق» ویژه اخلاق تبلیغ
پنجاه و یکمین شماره از فصلنامه «اخلاق» ویژه اخلاق تبلیغ
1397/7/18 چهارشنبه با هدف کمک به حل مسئله و قطبی سازی فعالیت ها منتشر شد؛ پنجاه و یکمین شماره از فصلنامه «اخلاق» ویژه اخلاق تبلیغ معاون پژوهش و رییس پژوهشکده الهیات و خانواده دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان درباره شماره اخیر فصلنامه اخلاق گفت: شماره 51 این فصلنامه اخلاق چاپ و در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین عبدالرسول احمدیان با بیان این که فصلنامه «اخلاق» دارای رتبه علمی ترویجی است، اظهار داشت: این فصلنامه توسط پژوهشکده الهیّات و خانواده دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان آماده و چاپ می‌شود.

وی ادامه داد: شماره اخیر به صورت ویژه نامه با همکاری و سفارش میز  اخلاق و در راستای قطبی سازی و  مسئله محور شدن فعالتها  انجام و در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.

حجت الاسلام احمدیان هدف از انتشار فصلنامه اخلاق را تولید و توسعه دانش در گستره اخلاق و ارایه و نقد مطالعات نظام مند اخلاق پژوهان حوزه و دانشگاه بیان کرد و گفت: همه توان نیروهای فکری و عملی این فصلنامه، توسعه روش شناسی اخلاق متناسب با نیازهای پژوهشی جهان معاصر، احیاء تراث در زمینه اخلاق و طرح اخلاق کاربردی خواهد بود.

وی با بیان این که شش مقاله در این شماره به چاپ رسیده است، اظهار داشت: «گونه شناسی و تحلیل آسیب های اخلاقی تبلیغ دین»، «نقش ابعاد در بهسازی تبلیغ» و «مشکلات اخلاقی تبلیغ دین و راه های برون رفت از آن» برخی از عناوین مقاله های چاپ شده در این شماره از فصلنامه می باشند.

رییس پژوهشکده الهیات و خانواده دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با دعوت از استادان، محققان و دانش پژوهان حوزه و دانشگاه و مؤسسات و مراکز وابسته برای ارسال مقالات پژوهشی در موضوعات اخلاق و دین و موضوعات مرتبط، فصلنامه را در تحقق به اهداف خود یاری رسانند.

وی رویکرد فصلنامه را ناظر به مباحث نظری اخلاق دانست و اذعان داشت: مقاله ارسالی باید پژوهشی، گویای نوآوری در مسائل اخلاق و حوزه های مرتبط به ویژه اخلاق اجتماعی باشد.

حجت الاسلام احمدیان در پایان گفت: علاقه مندان برای تهیه و مطالعه نسخه الکترونیک نشریه می توانند به پایگاه اینترنتی فصلنامه www.Aakhlagh.Morsalat.ir  و پایگاه اینترنتی مرسلات www.Morsalat.ir مراجعه نمایند.


مطالعه خبر در خبرگزاری شبستان
مطالعه خبر در باشگاه خبرنگاران جوان
مطالعه خبر در خبرگزاری ایکنا


 
برای دریافت فایل PDF این شماره از فصلنامه اخلاق بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
 


 

 
منبع: روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
 
امتیاز دهی
 
 

ادامه اخبار


تعداد بازديد اين صفحه: 284
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما