تبلیغات


 
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

حجت الاسلام و المسلمین عبدالرسول احمدیان مدیرکل امور فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
حجت الاسلام و المسلمین عبدالرسول احمدیان مدیرکل امور فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
1397/2/26 چهارشنبه مدیرکل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان خبر داد: آمادگی یک هزار مبلغ برای اعزام در ماه رمضان / تهیه محتوای تبلیغی و بحث اعزام به صورت متمرکز حجت الاسلام و المسلمین احمدیان گفت: قریب به یک هزار مبلغ خواهر و برادر در طرح اعزام مبلغ ماه رمضان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان شرکت خواهند کرد که از این تعداد ۷۰۰ نفر برادر هستند و مابقی از مبلغین خواهر می باشند.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان به نقل از خبرگزاری حوزه، حجت الاسلام و المسلمین عبدالرسول احمدیان، در آستانه ماه مبارک رمضان و آغاز ماه تبلیغی اظهار کرد: دفتر تبلیغات اسلامی حوزه قم طبق هر سال در راستای تامین مبلغین در ماه رمضان به کمک سازمان های متولی تبلیغی، از ابتدای سال کار خود را شروع کرد.

 وی افزود: امسال نیز طبق درخواست و هماهنگی که با سازمان ها و ائمه جمعه شهرهای مختلف انجام شده، لیستی از نیازهای تبلیغی استان اصفهان و استان های همجوار تهیه گردیده، براین اساس نیازسنجی فعالیت تبلیغی را آغاز کرده ایم .

حجت الاسلام و المسلمین احمدیان عنوان کرد: امسال طبق برنامه ریزی صورت گرفته اعزام مبلغ خواهر  و برادر به اصفهان در سطح شهرستان ها و در استان های همجوار و برخی از استان های محروم کشور صورت می گیرد.

وی افزود: قریب به یک هزار مبلغ خواهر و برادر در طرح اعزام مبلغ دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان شرکت خواهند کرد که از این تعداد 700 نفر برادر هستند و مابقی از مبلغین خواهر می باشند.

مدیرکل امور فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان تصریح کرد: مبلغین خواهر به دلیل وجود برخی از محدودیت ها، اعزامشان معمولا در استان اصفهان متمرکز بوده، مگر اینکه محرمی داشته باشند و یا همراه با همسر خود به استانهای دیگر اعزام شوند.

وی با اشاره به اینکه امسال اعزام مبلغین از قم به استان را مدیریت کردیم و کار هماهنگی بین ما و دفتر تبلیغات قم و سازمان تبلیغات دراین زمینه انجام شد، اظهار کرد: دفتر تبلیغات مدیریت امور تبلیغی را بهبود بخشید و آسیب های سال های قبل را امسال برطرف خواهد کرد

وی ادامه داد: برای مبلغین قبل از اعزام کلاس های توجیهی و بصیرت افزایی برگزار شده است، مجمع مبلغین چهارشنبه 19 اردیبهشت در مدرسه صدر که در محضر حجت الاسلام قرائتی و حضرت آیت الله مظاهری بودیم که در مورد لزوم رجوع به قرآن و تبلیغ بر محور قرآن تأکید فراوانی داشتند.

مدیرکل امور فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان در پایان تصریح کرد: به جز مجمع مبلغین در هفته جاری کلاس های متعددی برای مبلغین در حالا عزام پیش بینی کردیم که طی 4 روز در کلاس ها شرکت و مباحث تبلیغی را به آنان ارائه می دهیم، همچنین ره توشه راهیان نور را برای مبلغین فراهم کردیم که از نظر علمی و محتوای تبلیغی، موضوعات محتوایی را برای مبلغان خواهر و برادر به تفکیک در اختیار آنان می گذارد.


 
منبع: روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
 
امتیاز دهی
 
 

ادامه اخبار


تعداد بازديد اين صفحه: 271
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما