_ _ _ _ _


اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

معیارهای تعبیر جوان مومن انقلابی را در شهید نواب صفوی پیدا کنید
یکی از جوانانی که می‌توان از او سرمشق یک جوان مومن انقلابی را گرفت و در انتخاب معیارهای این تعبیر مقام معظم رهبری به اشتباه نیفتاد شهید نواب صفوی است.
گفت‌وگو با دیگری، نشان اصلی حضور مدنیت در جوامع است
مجید جعفریان گفت: هر گفت‌وگویی واجد دو طرف است؛ «من» ‌و «دیگری». از این‌رو، مناسبات من و دیگری از پراهمیت‌ترین مناسبات انسانی در طول تاریخ تمدن بشری بوده و گفت‌وگو، نتیجه تعاملات و ارتباطات این دو است. در واقع گفت‌وگو با دیگری، نشان اصلی حضور مدنیت در جوامع مختلف است و تمدن نوین اسلامی نیز از این قاعده مستثنا نیست.
ضرورت کار پژوهشی مشترک بین حوزه علمیه و دانشگاه
رئیس دانشکده علوم قرآنی اصفهان با تاکید بر ضرورت تولید پایان نامه های دانشگاهی مطابق نیاز جامعه، گفت: اگر پژوهش پایان نامه های دانشجویی با نیاز سنجی از ضرورت های مورد نیاز جامعه انجام شود به یقین تاثیری شگرف در پیشرفت در مراکز علمی و اجتماع خواهد داشت.
امضای تفاهم نامه همکاری میان دانشکده علوم قرآنی اصفهان و دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از امضای تفاهم نامه همکاری میان دانشکده علوم قرآنی اصفهان و دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان خبر داد.
ریشه‌های بی‌اخلاقی در فضای مجازی/ وقتی عدم نیازسنجی کاربران بر گرایش به بی‌اخلاقی ها در فضای مجازی اثر می گذارد
کارشناس اخلاق دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: از مهم‌ترین ریشه‌های بی‌اخلاقی در فضای مجازی، عدم الگوی مناسب برای یادگیری، کم‌کاری مسئولان و عدم فراهم کردن بستر لازم برای مبلغان است.
شهید احمدی روشن، دانشمند شهیدی با خانواده ای با افق دید منافع ملی
یادداشتی از میثم یاسا، کارشناس خانواده و تربیت دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
ویژه نامه ریحانه النبی منتشر شد + لینک دریافت
نمايندگي مركز ملّي پاسخگويي به سوالات ديني در اصفهان گفت: ویژه نامه ریحانه النبی در برگیرنده مجموعه ای پرسش و پاسخ های منتخب با موضوع اخلاق و تربیت اسلامی، فقه و احکام و کلام و عقاید آماده و منتشر شده است.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
    
   
   
  
  
  
  
 
راه نما
در مقابل دشمنی آمریکا ایستاده ایم
بارها آمریکا را به گوشه رینگ برده ایم

 
با خود جمهوری اسلامی که برخاسته‌ی از انقلاب است، هر چه توانسته‌اند دشمنی کرده‌اند. البتّه ما هم از این طرف بیکار نبوده‌ایم؛ ما هم از این طرف هر کار توانسته‌ایم، در مقابل آمریکا کرده‌ایم، در موارد زیادی هم طرف را گوشه‌ی رینگ برده‌ایم؛ نتوانسته از خودش درست دفاع کند، این هم کاملاً واضح است، همه‌ی دنیا می‌بینند.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پاسخگویی پیشگام

:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما