بخش هاثبت نام هاویژه...

 
_ _ _ _ _
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

فقه الاجتماع خاستگاه مردمی دارد
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان نیز گفت: فقه اجتماع به ما کمک می‌کند که رفتار‌های مردمی، آیین و سنت‌ها و رویداد‌های اجتماعی را با دید و زاویه‌های مختلف بررسی کنیم.
کارگاه آموزشی مواجهه با بحران
رییس اداره آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: کارگاه آموزشی مواجهه با بحران ویژه مبلغان برادر و خواهر اعزامی به مناطق سیل زده کشور توسط دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار می شود.
کارگاه آشنایی با منابع الکترونیک و پایگاه های اطلاعاتی ویژه طلاب خواهر
رییس اداره کتابخانه و اطلاع رسانی پژوهشکده الهیات و خانواده دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: در این کارگاه، پایگاه های اطلاعاتی و منابع الکترونیک در محیط وب، سامانه ها و پرتال های مدیریت دانش و همچنین روش های پیشرفته و هدفمند در موتورهای جستجو جهت نیل به اهداف پژوهشی و تحقیقاتی تبیین شد.
شیعیان امیدوارترین مردم دنیا/ آینده امیدآفرین با الهام از فرهنگ انتظار
کارشناس نمایندگی مرکز ملّی پاسخگویی به سؤالات دینی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: در بین مردم دنیا، دین‌داران و در بین دین‌داران، مسلمانان و در بین مسلمانان، شیعیان امیدوارترین افراد هستند علت آن‌ هم این است که مسلمانان برای آینده جهان طرحی مشخص و برنامه‌ای شفاف دارند.
شادی و نشاط با مهندسی‌کردن جامعه فراهم نمی‌شود
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: نمی‌توان به مهندسی جامعه پرداخت و مثلاً اعلام کرد که سی درصد شادی‌ها باید از مسیر اجتماعی و مابقی از مسیر مناسکی تأمین شود، چنین چیزی امکان‌پذیر نیست، خود افراد هستند که بر اساس ذائقه و میل باطنی‌شان، مسیر کسب نشاط را تعیین می‌کنند.
ماه شعبان، ماه تقسیم رزق معنوی
یادداشتی از خانم ابراهیمی، کارشناس نمایندگی مرکز ملّی پاسخگویی به سؤالات دینی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
   
   
   
   
   
  
  
  
  
  
 
راه نما

اگر ملتی از اخم قدرتهای استکباری جانخورد آنها را به عقب نشینی وادار می کند
قدرتهای استکباری بیش از آنچه در واقع توانایی و اقتدار داشته باشند، با تشر و اخم و ابراز قدرت، کار خود را پیش میبرند. اگر ملتی از این تشر نترسید و از این اخم جا نخورد و به قدرت خود اعتماد کرد و با شجاعت، قدم در میدان حق و عدالت گذاشت، ابرقدرتها را به عقب‌نشینی وادار میکند و شکست میدهد./ سیاست آمریکای ظالم در این منطقه این است که جنگهای خانگی باشد، برادران به جان هم بیفتند، تروریسم توسعه پیدا کند و یک قدرت اسلامی در منطقه سر بلند نکند. میدانند که پیام اسلام، دفاع از مظلومین و محرومان است و سیاست استکبار، ایجاد محرومیت و مظلومیت برای ملتها است. در مقابل این سیاست، نظام جمهوری اسلامی با قدرت تمام ایستاده است.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پاسخگویی پیشگامپرسش و پاسخ
:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
کوچک نمایی
بزرگ نمایی
بستن
برگشت به عقب
پاسخگویی آنلاین
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما