_ _ _ _ _


اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

کارما و تناسخ از منظر دین اسلام/ ارتباط مشکلات بشری با کارما چیست
کارشناس همکار مرکز ملی پاسخگویی به شبهات دینی در ارتباط با کارما و مفاهیم مرتبط با آن مانند تناسخ و شبهه ایجاد مشکلات بشری به دلیل عدم استفاده از این مفهوم توضیحاتی ارائه کرد.
دوره کارشناسی ارشد دانشگاه باقرالعلوم علیه السلام برای سال تحصیلی جدید
رییس مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از ثبت نام آزمون اختصاصی کارشناسی ارشد دانشگاه باقرالعلوم(علیه السلام) ویژه طلاب خواهر و برادر خبر داد.
ولایت به منزله روح کالبد شریعت
حجت الاسلام والمسلمین عبداللهی شریعت را لایه ای سطحی از دین و ولایت را به منزله روح این کالبد دانست و گفت: باطن و اصل دین ولایت الهی است و اگر قومی به بهترین نحو به شریعت عمل کند، اما ولایت طاغوت را داشته باشد، دین ندارد و شقی است.
مشارکتِ مجاهدت وار
دشمن برای ضربه زدن به ما مجبور به ساخت ائتلاف شده است
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: در مقایسه با ابتدای انقلاب که مجبور بودیم با یک ساختمان کوچک در کشور به نام سفارت آمریکا مقابله کنیم، امروز دشمن برای ضربه زدن به ما ناچار است در ده‌ها کشور ائتلاف درست کند و این نشان از اقتدار ما دارد.
اهداف داستان های قرآنی، تربیت، الگودهی و عبرت آموزی است
سردبیر مجله «سلام بچه‌ها» در نشست بررسی «عناصر داستان در قرآن» گفت: از خصوصیات داستان‌های قرآنی برخلاف داستان‌های امروزی این است که صددرصد واقعی و از وحی سرچشمه می‌گیرد و تخیل در آن‌ها وجود ندارد.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
    
   
   
  
  
  
  
 
راه نما
در مقابل دشمنی آمریکا ایستاده ایم
بارها آمریکا را به گوشه رینگ برده ایم

 
با خود جمهوری اسلامی که برخاسته‌ی از انقلاب است، هر چه توانسته‌اند دشمنی کرده‌اند. البتّه ما هم از این طرف بیکار نبوده‌ایم؛ ما هم از این طرف هر کار توانسته‌ایم، در مقابل آمریکا کرده‌ایم، در موارد زیادی هم طرف را گوشه‌ی رینگ برده‌ایم؛ نتوانسته از خودش درست دفاع کند، این هم کاملاً واضح است، همه‌ی دنیا می‌بینند.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پاسخگویی پیشگام

:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما