بخش هاتبلیغ
ویژه...
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

::: گزارش تصویری: بازدید رییس، دبیر و رؤسای میزهای قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی از دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
حجت الاسلام و المسلمین علیزاده رییس قطب اخلاق، خانواده و سبک زندگی، حجت الاسلام و المسلمین مخدوم دبیر قطب و رؤسای میزهای مربوطه با حضور در دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از نزدیک با فعالیت های این شعبه آشنا شدند.
مسأله محوری اساس کار مبلغان/ اعزام هزار مبلغ به سراسر کشور
حجت الاسلام و المسلمین احمدیان مسأله محوری، شناسایی مشکلات و تشکیل کارگروه های تخصصی را از اقدامات مهم دفتر تبلیغات برای حل معضلات دینی و اجتماعی دانست و گفت: رمضان امسال ۱۰۰۰ مبلغ را به نقاط مختلف کشور اعزام می کنیم.
شماره 45 فصلنامه اخلاق منتشر شد
حجت‌الاسلام و المسلمین سراج زاده درباره شماره اخیر فصلنامه اخلاق گفت: شماره 45 این فصلنامه اخلاق چاپ و در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.
کارکرد پیام های اخلاقی اسلام در مقابله با اسلام هراسی
برگزیده کشوری دومین المپیاد علمی مبلغان زباندان سراسر کشور با اشاره به ضرورت ابلاغ پیام اسلام به زبان‎های مختلف، راهکار مقابله با اسلام‌هراسی را پرهیز از مسائل تفرقه‌انگیز و انتقال پیام‌های اخلاقی اسلام به غیر مسلمانان ذکر کرد.
لزوم تلاش روحانیون برای بصیرت‌افزایی مردم در انتخابات علاوه بر تشویق حضور حداکثری
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: روحانیون باید علاوه بر تشویق مردم برای شرکت در انتخابات برای بصیرت‌افزایی در میان مردم هم تلاش ویژه با استفاده از آموزه‌های اسلام داشته باشند.

ادامه اخبار
_ _ _ _ _
دریافت فایل های آموزشی

 
 
راه نما

نگذارید دفاع مقدس فراموش شود
هشدار رهبر انقلاب نسبت به حذف فرهنگ جهاد و شهادت از منابع درسی
رهبر انقلاب عصر امروز در مراسم شب خاطره دفاع مقدس: نگذارید حادثه دفاع مقدس فراموش شود؛ کسانی برای ضعیف کردن این حقیقت در واقعیت زندگی و ذهن ما انگیزه دارند؛ همان کسانی که برای کشورهای اسلامی برنامه‌ریزی میکنند و به آنها ابلاغ میکنند و آنها هم قبول میکنند که مسئله جهاد و شهادت را از مجموعه کتابهای معارف دینی و مدارس و دانشگاه حذف کنند؛ همان انگیزه ها در داخل استمرار پیدا میکند. نباید غفلت کرد. / ما اندیشه دفاع از هویت ملی و دینی و انقلابی را در عمل تجربه کردیم؛ بارها گفتیم خدای متعال انسان را در موانع کمک میکند؛ و من یتوکل علی الله فهو حسبه؛ جامعه‌ای که در جهت پیشرفت به سمت هدف والا حرکت می‌کند به‌طور طبیعی با موانع روبرو می‌شود. اگر ایمان در دل و عمل باشد کوه‌ها در مقابل انسان‌های قوی هموار می‌شود. هشت سال همه دنیا علیه ما جنگیدند اما بر همه این‌ها فائق شدیم؛ این مثل ماجرای حضرت ابراهیم برای «لیطمئن قلبی» است.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
حدیث روز
:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط 
کوچک نمایی
بزرگ نمایی
بستن
برگشت به عقب
پاسخگویی آنلاین
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما