بخش هاثبت نام ها

ویژه...


_ _ _ _ _
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

تبلیغ دین با طعم مسئله‌محوری
رییس گروه برنامه ریزی و فناوری اطلاعات دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: تبلیغ در ابعاد گسترده آن برای هر مکتب، مذهب، حزب و گروهی در طول تاریخ از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار بوده و بزرگترین نقش را در معرفی، نشر، حفظ و حراست از اصول مبانی آنها و پیروانشان ایفا کرده است.
برگزاری دوره آموزشی «فقه و احکام فضای مجازی» ویژه مهندسان صنایع الکترواپتیک صاایران + تصویر
حجت الاسلام و المسلمین علیجانی گفت: در دوره ای مشترک آموزشی ویژه مهندسان صنایع الکترواپتیک صاایران، کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی به تدریس و توضیح مسائل مرتبط فقه و احکام فضای مجازی پرداختند.
رییس جدید پژوهشکده الهیات و خانواده دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان منصوب شد
حجت الاسلام و المسلمین عبدالرسول احمدیان به عنوان رییس جدید پژوهشکده الهیات و خانواده دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، توسط رییس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی منصوب شد.
ظرفیت های تبلیغی خواهران مبلغ در عرصه های تبلیغ نوین بسیار بیشتر از برادران است
رییس مؤسسه آموزش عالی حوزوی مجتهده امین گفت: پتانسیل و ظرفیت‌های تبلیغی که در بانوان وجود دارد به مراتب بیشتر از مردان است و بانوان حوزوی می‌توانند با قطب‌های فکری فرهنگی و میزهای تخصصی آشنا و ذیل مسائل احصا شده در جامعه، بسته‌های فعالیتی پیشنهادی تهیه و ارائه کنند.
همایش مبلغان مؤسسه آموزش عالی حوزوی مجتهده امین(قدس سرها)

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
   
   
    
   
  
  
  
  
  
    
راه نما
مقام معظم رهبری: این بزرگوار [امام باقر علیه‌السلام] که حدود هجده سال دوران امامتشان طول کشید، الگوى کامل تلاش و مبارزه و مجاهدت خستگى‌ناپذیر و پر از مشکلات براى اشاعه‌ى دین و کلمه‌ى حق و راه انداختن جریان فکرى درست در دنیاى آن روز بودند. هدفى که امروز ملت ایران براى آن تلاش مى‌کند - یعنى زنده کردن سخن حق در دنیاى مادى و منحط و گمراه کننده و غرق در فساد - کارى است که امام باقر علیه‌السلام یک‌تنه به کمک معدودى از اصحاب خود، در دنیاى بزرگ آن روز اسلام انجام مى‌داد.

بیانات در مراسم بیعت اقشار مختلف مردم
19/4/1368
پرسش و پاسخ
:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
کوچک نمایی
بزرگ نمایی
بستن
برگشت به عقب
پاسخگویی آنلاین
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما