بخش هاویژهاطلاعیه
_ _ _ _ _
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

جایگاه زکات فطره در شرایط کرونا/ تأملی بر فلسفه و فضیلت زکات فطره
کارشناس احکام مرکز ملّی پاسخگویی به سؤالات دینی گفت: پرداخت زکات فطره در فقرزدایی جامعه دینی در این شرایط حساس اقتصادی دوران ویروس کرونا بسیار مؤثر بوده و متولیان فرهنگی و اجتماعی باید تمام تلاش خود را نموده که اهتمام به این واجب الهی بیشتر شده و چنین سرمایه عظیمی باری از مشکلات مردم بردارد.
آرمان فلسطین؛ استراتژی، سیاست محوری و وظیفه دینی جمهوری اسلامی
کارشناس اعتقادی مرکز ملّی پاسخگویی به سؤالات دینی گفت: دفاع از آرمان فلسطین، یک استراتژی، سیاست محوری و وظیفه دینی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که علاوه بر انجام‌وظیفهٔ انسانی، امنیت مرزها و کشور را به ارمغان دارد.
مداحی با یک نَفَس؛ کرونا چگونه برای آئین‌های مذهبی ارزش افزوده ایجاد کرد؟
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با اشاره به کرونا و فرصت‌های ایجاد شده آن گفت: این ماجرا یکسره خسران نیست و در برخی موارد ارزش افزوده‌ای برای آیین‌های مذهبی ایجاد کرده است.
باید و نبایدهای رفتار والدین با روزه خواری فرزندان
تربیت دینی از ظرافت های خاصی برخوردار است که والدین و مربیان باید با آگاهی کامل عمل کنند تا خدای ناکرده متربی دچار آسیب نگردد؛ نوبالغین به جهت آنکه هنوز تجربه نداشته،در ابتدای راه بندگی دچار اختلالاتی در عملکردهای دینی خود شوند
هم‌اندیشی گروه‌های فرهنگی و تبلیغی حوزه کودک و نوجوان اصفهان
نشست هم‌اندیشی رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، مدیرکل کانون‌های پرورش فکری کودکان استان اصفهان و گروه‌های تبلیغی کودک و نوجوان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار شد.
شبی برای خانواده و سهم کودکان در آن
یادداشتی ازا میثم یاسا، کارشناس اخلاق مرکز ملّی پاسخگویی به سؤالات دینی

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
    
   
   
  
  
  
  
 
راه نما
در مقابل دشمنی آمریکا ایستاده ایم
بارها آمریکا را به گوشه رینگ برده ایم

 
با خود جمهوری اسلامی که برخاسته‌ی از انقلاب است، هر چه توانسته‌اند دشمنی کرده‌اند. البتّه ما هم از این طرف بیکار نبوده‌ایم؛ ما هم از این طرف هر کار توانسته‌ایم، در مقابل آمریکا کرده‌ایم، در موارد زیادی هم طرف را گوشه‌ی رینگ برده‌ایم؛ نتوانسته از خودش درست دفاع کند، این هم کاملاً واضح است، همه‌ی دنیا می‌بینند.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پاسخگویی پیشگام

:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما