بخش هاثبت نام ها
ویژه...

 
_ _ _ _ _
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

فلسفه حضور زنان و فرزندان در راهپیمایی اربعین
این جا دیگر مهم نیست که می توانی دستت را به ضریح مولا برسانی یا نه! مهم نیست روز اربعین در کربلا باشی یا نه، مهم نیست بتوانی تمام راه را پیاده بروی یا نه؟ می توانی در این همایش شرکت کنی بدون آن که حرمت محرم و نامحرمی را بشکنی! می توانی باشی فقط به این اندازه که حضورت را عزیز زهرا سلام الله علیها امضا کند و حجتی باشی برای دل های آماده هدایت.
دوره های تخصصی ویژه مبلغان تخصصی خانواده
رییس اداره آموزش های کاربردی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: دوره های تخصصی ویژه مبلغان خواهر و برادر که دوره های تخصصی خانواده را سپری کرده اند برگزار می شود.
مدیرکل امور فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان منصوب شد
رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان طی حکمی حجت الاسلام و المسلمین حامد اهتمام را به عنوان «مدیرکل امور فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان» منصوب کرد.
کمالِ کمال
یادداشتی از حجت الاسلام و المسلمین محمد قطبی، رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان در پی بستری شدن آیت الله سید کمال فقیه ایمانی
چرا سفارش صدقه در ماه صفر بیشتر است؟
کارشناس مرکز ملّی پاسخگویی به سؤالات دینی گفت: از آثار «صدقه» این است که بلای مضر را دور می‌گرداند، وگرنه صرف «بلا» به معنای چالش‌هایی که سبب امتحان و بالتبع رشد یا هبوط انسان‌ها و جوامع می‌شود، همیشه هست و خواهد بود.
پاسخ به شبهاتی در ارتباط با واقعه عاشورا/ چرا امام حسین علیه السلام با علم به شهادت به کربلا رفت؟
کارشناس مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی به یکی از شبهات مطرح فضای مجازی در روزهای اخیر در ارتباط با واقعه عاشورا پاسخ داده است.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
   
   
   
   
   
  
  
  
  
  
 
راه نما
مقام معظم رهبری: یک وقت است که کسى از داشتن نعمتى بى‌بهره است و در مقابل نعمتِ نداشته، از او سؤالى هم نمى‌شود. اما یک وقت کسى از نعمتى بهره‌مند است و از آن نعمتى که دارد از وى سؤال مى‌شود. یکى از بزرگترین نعمتها، نعمت خاطره و یاد حسین‌بن‌على علیه‌السّلام، یعنى نعمت مجالس عزا، نعمت محرّم ونعمت عاشورا براى جامعه شیعىِ ماست.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پاسخگویی پیشگام

پرسش و پاسخ
:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
کوچک نمایی
بزرگ نمایی
بستن
برگشت به عقب
پاسخگویی آنلاین
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما