بخش هاثبت نام ها

ویژه...


_ _ _ _ _
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

گزارش تصویری: جلسه هم اندیشی مدرسه محیطی قرآنی با بهره گیری از خط فرمیک در سبک جدید
دریافت فایل های صوتی سلسله نشست های دانش خانواده از پایگاه اینترنتی مرسلات
رییس اداره آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: فایل های صوتی سلسله نشست های دانش خانواده در دسترس عموم علاقه مندان قرار گرفت.
فرصت برابر گروه ها و تشکل های طلبگی برای اجرای طرح های دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
رییس اداره فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: برای اوّلین بار به همه گروه ها و تشکل های طلبگی فرصتی برابر و عادلانه داده شده تا برای اجرای طرح های آموزشی، پژوهشی و تبلیغی دفتر با یکدیگر رقابت کنند.
اجرای طرح جذب مبلغ هنری و مجازی خواهران طلبه
رئیس اداره فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از اجرای طرح جذب مبلغ هنری و مجازی به منظور توانمندسازی و سازماندهی طلاب خواهر در عرصه‌های نوین تبلیغی خبر داد.
کتاب «رصد فرهنگی اصفهان» به چاپ رسید
کتاب «رصد فرهنگی اصفهان» با هدف بررسی و شناخت آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی مناطق تبلیغی استان اصفهان در دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان چاپ و منتشر شده است.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
   
   
    
   
  
  
  
  
  
    
راه نما

چرخ زندگی مردم با تولید می چرخد!
صاحبان نقدینگیها، سرمایه خود را به سمت تولید هدایت کنند تا کار بیفتد
رهبر انقلاب، در خطبه‌های نماز عیدفطر: امروز توطئه‌ی دشمن فشار اقتصادی به ملت ایران است، برای اینکه آن‌ها را ناامید کنند/ دولت و ملت باید تلاش کنند. توده‌‌ی مردم مسئله‌‌ی اسراف را مورد توجه قرار بدهند. صاحبان نقدینگی، آن را به‌سمت تولید هدایت بکنند. کسانی‌که تجارت با بیرون مرزها دارند، جنسی را که در داخل تولید می‌شود وارد نکنند/ کسانی که عادت کرده‌اند به سفرهای تفریحی خارجی بروند، این عادت را ترک کنند./  یک مسئله‌ی مهم، وحدت ملی مردم است. امروز متأسفانه درفضاهای مجازی، توهین و تهمت به یکدیگر ازسوی جمعی رایج شده است. این کار به فضای عمومی کشور ضربه میزند. بایستی اختلافات را بگذارند برای یک وقت دیگر/ ما خواهش میکنیم این حرف‌های تبلیغاتی دشمن را هم که جنگ روانی او برای تضعیف روحیه ملت است در مطبوعات و تریبون‌ها و رسانه‌ها تکرار نکنند/ آینده کشور به لطف الهی از امروز بارها بهتر خواهد بود.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پرسش و پاسخ
:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
کوچک نمایی
بزرگ نمایی
بستن
برگشت به عقب
پاسخگویی آنلاین
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما