_ _ _ _ _
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

کرونا و حق الناس؛ مجازات الهی در انتظار کسانی که سلامتی خود و دیگران را نادیده گرفته اند
زهرا ابراهیمی با بیان اینکه هرآنچه منجر به ضرر مادی، معنوی، جسمی و یا روحی به دیگران گردد در دایره حق الناس قرار می گیرد، گفت: اگر کسی با رفتار خود سلامتی جان و بدن افراد را به خطر اندازد مورد مجازات الهی قرار خواهد گرفت.
با کسانی که دچار وسواس غیرمنطقی کرونایی شده اند، چگونه رفتار کنیم؟
مهم ترین عامل تشدید کننده رفتارهای وسواسی در انسان، وجود اضطراب است، به گونه ای که هر چه اضطراب فرد افزایش یابد، وسواس او نیز تشدید خواهد شد. لذا در مواجهه با این افراد باید از عوامل اضطراب آور بکاهیم.
شروع به کار کمیته های قرارگاه جهادی طلاب و روحانیون حوزه علمیه اصفهان
مدیرکل فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: قرارگاه جهادی طلاب و روحانیون حوزه علمیه اصفهان در روزهای اول شیوع ویروس منحوس کرونا تشکیل و در حال حاضر با تعریف پنج کمیته، وارد فاز جدیدی از فعالیت خود در عرصه تبلیغ و سلامت شده است.
امروز زمان بهره جویی از بحران نیست
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: امروز زمان بهره جویی از بحران نیست، بلکه باید همه سیاست ها راهبردها را متوجّه حل بحران سازیم و یکپارچه و متفق‌القول برای مقابله با کرونا در یک جبهه واحد بجنگیم.
نوروز99 را با طعمی متفاوت اما به یاد ماندنی سپری کنید
اکنون‌که به اجبار و به جهت حفظ سلامت‌مان قرار است عید امسال را در خانه بمانیم و در کنار سایر اعضای خانواده ایام را سپری کنیم، می‌توانیم از این فرصت پیش‌آمده تجربه‌ای بسازیم که طعم شیرینی آن تا ابد در خاطرمان بماند.
حجت الاسلام قطبی خواستار نظارت شورای نگهبان بر تصمیمات ستاد ملی کرونا شد
حجت الاسلام قطبی با تأکید بر ضرورت مشروعیت تصمیمات ستاد ملی کرونا بر مبنای شرع و قانون اساسی، خواستار نظارت شورای نگهبان بر شرعی و قانونی بودن قوانین مصوب در این ستاد شد.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
    
   
   
  
  
  
  
 
راه نما
در مقابل دشمنی آمریکا ایستاده ایم
بارها آمریکا را به گوشه رینگ برده ایم

 
با خود جمهوری اسلامی که برخاسته‌ی از انقلاب است، هر چه توانسته‌اند دشمنی کرده‌اند. البتّه ما هم از این طرف بیکار نبوده‌ایم؛ ما هم از این طرف هر کار توانسته‌ایم، در مقابل آمریکا کرده‌ایم، در موارد زیادی هم طرف را گوشه‌ی رینگ برده‌ایم؛ نتوانسته از خودش درست دفاع کند، این هم کاملاً واضح است، همه‌ی دنیا می‌بینند.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پاسخگویی پیشگام

:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما