بخش هاثبت نام هاویژه...


_ _ _ _ _
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

برای تأثیرگذاری در تبلیغات دینی باید از همه ابزارها استفاده شود
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان به مناسبت روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی گفت: روش‌ها و ابزارهای ما واسطه هستند، اصل این است که پیام خداوند به جامعه منتقل شود.
تأثیر ویژگی‌های شخصیتی در ازدواج/ زوجین پیش از ازدواج به مشاورین مراجعه کنند
استاد دانشگاه اصفهان با تأکید بر ضرورت مراجعه به مشاورین پیش از همسر گزینی و ازدواج، گفت: زوجین پیش از وارد شدن به عرصه ازدواج باید کسب مهارت کنند تا بتوانند شرایط لازم برای زندگی مشترک را داشته باشند.
اینترنت رفیق یا رقیب کتاب
یادداشتی از احمد خیری، رییس اداره کتابخانه و اطلاع رسانی پژوهشکده الهیات و خانواده  دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان
::: گزارش تصویری: سلسله نشست های دانش خانواده
حوزه های علمیه خواهران از نهادهای مولود انقلاب اسلامی ایران است
رییس مؤسسه آموزش عالی حوزوی مجتهده امین در حاشیه نشست علمی این مؤسسه که با حضور خانم مجتهده صفاتی برگزار شد، در گفتگو با روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از چهار خروجی حوزه های علمیه شیعه در طول تاریخ یاد کرد و گفت: حوزه های علمیه شیعه در طول تاریخ از چهار خروجی عمده برخوردار بوده اند:1- مجتهد 2- مبلغ 3- پژوهشگر و نویسنده در عرصه معرفت دینی 4- عارف و مربی اخلاق و عرفان. این خروجی ها بوده است که تاکنون به حوزه های علمیه شیعه قوام و اعتبار بخشیده است و توجه و تحسین همگان را به خود معطوف نموده است.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
    
   
   
   
  
  
  
  
  
    
راه نما

چرخ زندگی مردم با تولید می چرخد!
صاحبان نقدینگیها، سرمایه خود را به سمت تولید هدایت کنند تا کار بیفتد
رهبر انقلاب، در خطبه‌های نماز عیدفطر: امروز توطئه‌ی دشمن فشار اقتصادی به ملت ایران است، برای اینکه آن‌ها را ناامید کنند/ دولت و ملت باید تلاش کنند. توده‌‌ی مردم مسئله‌‌ی اسراف را مورد توجه قرار بدهند. صاحبان نقدینگی، آن را به‌سمت تولید هدایت بکنند. کسانی‌که تجارت با بیرون مرزها دارند، جنسی را که در داخل تولید می‌شود وارد نکنند/ کسانی که عادت کرده‌اند به سفرهای تفریحی خارجی بروند، این عادت را ترک کنند./  یک مسئله‌ی مهم، وحدت ملی مردم است. امروز متأسفانه درفضاهای مجازی، توهین و تهمت به یکدیگر ازسوی جمعی رایج شده است. این کار به فضای عمومی کشور ضربه میزند. بایستی اختلافات را بگذارند برای یک وقت دیگر/ ما خواهش میکنیم این حرف‌های تبلیغاتی دشمن را هم که جنگ روانی او برای تضعیف روحیه ملت است در مطبوعات و تریبون‌ها و رسانه‌ها تکرار نکنند/ آینده کشور به لطف الهی از امروز بارها بهتر خواهد بود.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پرسش و پاسخ
:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
کوچک نمایی
بزرگ نمایی
بستن
برگشت به عقب
پاسخگویی آنلاین
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما