_ _ _ _ _


اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

نقش عشق در پایداری نظام اجتماعی از منظر فارابی و ملاصدرا
عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان گفت: فارابی و ملاصدرا ضمن تأکید بر ضرورت وجود قانون و ساختارهای نظارتی، دستیابی به اقتدار و پایداری نظام اجتماعی را در گرو عشق و محبت معرفی می‌کنند.
ثبت ۷۰ ایده قرآنی در رویداد کاریزمن ۱۲
رئیس خانه فناوری‌های فرهنگی اصفهان وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از ثبت ۷۰ ایده در رویداد ایده‌پردازی کاریزمن ۱۲ با موضوع ترویج قرآن کریم در خانواده‌ خبر داد.
ظرفیت عظیم گرافیک اصفهان در خدمت «ملت امام حسین»
کارگاه گرافیکی استیکرسازی از کارگاه های دومین سوگواره بین‌المللی ملت امام حسین با حضور هنرمندان و اساتید گرافیک اصفهانی در برگزار شد.
کتاب «هنر بیان احکام» منتشر شد
معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: کتاب «هنر بیان احکام» در این معاونت تهیه و توسط انتشارات دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان منتشر شد.
آیت‌الله ناصری اخلاق را در عمل خود تدریس می‌کرد
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با بیان اینکه آیت‌الله ناصری استاد اخلاق بود، گفت: آن عالم گرانقدر اخلاق را بیش از مباحث تئوری در عمل خود نشان می‌داد و با بسیاری از اساتید اخلاق متمایز بود.
پیام تسلیت دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان در پی ارتحال آیت الله ناصری

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
    
   
   
  
  
  
  
 
راه نما

چرخ زندگی مردم با تولید می چرخد!
صاحبان نقدینگیها، سرمایه خود را به سمت تولید هدایت کنند تا کار بیفتد
رهبر انقلاب: امروز توطئه‌ی دشمن فشار اقتصادی به ملت ایران است، برای اینکه آن‌ها را ناامید کنند/ دولت و ملت باید تلاش کنند. توده‌‌ی مردم مسئله‌‌ی اسراف را مورد توجه قرار بدهند. صاحبان نقدینگی، آن را به‌سمت تولید هدایت بکنند. کسانی‌که تجارت با بیرون مرزها دارند، جنسی را که در داخل تولید می‌شود وارد نکنند/ کسانی که عادت کرده‌اند به سفرهای تفریحی خارجی بروند، این عادت را ترک کنند./  یک مسئله‌ی مهم، وحدت ملی مردم است. امروز متأسفانه درفضاهای مجازی، توهین و تهمت به یکدیگر ازسوی جمعی رایج شده است. این کار به فضای عمومی کشور ضربه میزند. بایستی اختلافات را بگذارند برای یک وقت دیگر/ ما خواهش میکنیم این حرف‌های تبلیغاتی دشمن را هم که جنگ روانی او برای تضعیف روحیه ملت است در مطبوعات و تریبون‌ها و رسانه‌ها تکرار نکنند/ آینده کشور به لطف الهی از امروز بارها بهتر خواهد بود.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پاسخگویی پیشگام

:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما