_ _ _ _ _


 
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

ملاصدرا کارآیی قانون و دین را منوط به درست‌کاری افراد جامعه می‌داند
سیدمهدی امامی‌جمعه با بیان اینکه زر و زور و تزویر سه عامل مهم مخدوش‌کننده امنیت در جامعه است، گفت: ملاصدرا کارآیی قانون و دین را منوط به درست‌کاری افراد جامعه می‌داند، براساس باور ایشان دین و قانون هم بدون افراد صالح به نتیجه نمی‌رسد.
چهار اصل کلی برای تبلغ مؤثر و جذاب
خانم طیبه کاملی عاملیت، تواضع، همدلی و صمیمیت را چهار صفت یک مبلغ موفق دانست و با تأکید بر لزوم ملموس بودن تعالیم دینی در زندگی مردم برای یک تبلیغ موفق، گفت: امروز حوزه های علمیه بیش از پیش نیازمند اخلاق عملی هستند و باید شیرینی درک قرآن را به مردم بچشانیم.
برگزاری دوره های جدید سطح4 و سطح3 حوزه علمیه
معاون آموزش و تهذیب مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: در سال تحصیلی جدید در این مؤسسه، 6 دوره تخصصی سطح4 و سطح3 حوزه علمیه ویژه طلاب برادر در حال برگزاری است.
کتابشناسی معرفتی پیامبر اکرم(صلی الله علیه و آله و سلم)/ سیر مطالعاتی شناخت سیره امام حسن و امام رضا(علیهماالسلام)
مبلغ تخصصی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با اشاره به کتابشناسی معرفتی پیامبر(صلی الله علیه و آله و سلم) گفت: ضرورت دارد به واسطه مطالعه و تفکر در تعالیم زندگی معصومان، زندگی سعادت‌مندانه‌ای برای خود رقم بزنیم.
شب شعر «آینه در آینه در آینه» + تصاویر
از سلسله برنامه های پنجمین جشنواره بین المللی شعر حوزه(اشراق)، شب شعر «آینه در آینه در آینه» توسط اداره فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با حضور شاعران مطرح کشوری برگزار شد.
امضای تفاهم‌نامه پژوهشکده الهیات و خانواده با شبکه مشاوران و روانشناسان اشراق استان اصفهان
پژوهشکده الهیات و خانواده دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان به منظور همکاری در امور پژوهشی با شبکه مشاوران و روانشاسان اشراق استان اصفهان تفاهم نامه همکاری امضاء کرد.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
    
   
   
  
  
  
  
 
راه نما


پیام تسلیت در پی درگذشت حجت الاسلام‌ و‌ المسلمین آقای حاج آقا کمال فقیه ایمانی

بسم الله الرّحمن الرّحیم

درگذشت عالم فرزانه جناب حجت الاسلام‌ و‌ المسلمین آقای حاج آقا کمال فقیه ایمانی رضوان‌الله‌علیه را به علمای اعلام و جامعه‌ی روحانیت و عموم مردم عزیز اصفهان، بویژه خاندان مکرّم و فرزندان گرامی و نیز به ارادتمندان بیشمار آن روحانی جلیل القدر تسلیت عرض میکنم.
ایشان نمونه‌ی بارزی از مجاهدت فرهنگی و حضور مردمی و فعالیت اجتماعیِ علمای دینی را در آن شهر جهاد و مقاومت در منظر همگان قرار داده و در طول سالیان متمادی، خدمات ارزشمندی در نشر معارف اسلامی در عرصه‌های بین‌المللی ارائه نمودند. از خداوند متعال رحمت و مغفرت برای آن عالم بزرگوار مسألت میکنم.
پاسخگویی پیشگام

:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما