بخش ها...

عضویت در خبرنامه

* نام و نام خانوادگي
* پست الكترونيك
ویژه...
 

 
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

سبک زندگی زن ایرانی اسلامی و بازنمای آن در تلویزیون ایران
کرسی آزاداندیشی «سبک زندگی زن ایرانی اسلامی و بازنمای آن در تلویزیون ایران» با همکاری مؤسسه آموزش عالی تفسیر و علوم قرآنی فاطمه الزهرا سلام الله علیها خوراسگان و به همت دبیرخانه کرسی های آزاداندیشی و نظریه پردازی حوزه علمیه اصفهان وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار شد.
به‌ زودی کتاب حجاب و پوشش در کتاب مقدس و قرآن کریم منتشر می‌شود
حجاب و پوشش در کتاب مقدس و قرآن کریم، پنجاه‌ویکمین عنوانِ کتاب در کارنامة انتشارات دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان است که جناب آقای دکتر علی بورونی در سه بخش به بررسی مسئلة پوشش و حجاب در ادیان ابراهیمی پرداخته است.
900 مبلغ در ماه محرم به مناطق مختلف کشور اعزام شدند
مدیرکل امور فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: در ماه محرم امسال، از سوی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، 900 مبلغ به مناطق مختلف کشور اعزام شدند.
مجالس سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام
هم ‌زمان با فرا رسیدن ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (علیه‌السّلام)، امسال نیز همچون سال‌های گذشته، مجلس عزاداری با حضور کارکنان در دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار شد.
چرا دفاع ما مقدس است؟
به همت معاونت آموزش و تهذیب مؤسسه آموزش عالی مجتهده امین(ره) دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان مراسم تجلیل از شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم با حضور یکی از رزمندگان و جانبازان هشت سال دفاع مقدس برگزار شد.

ادامه اخبار
_ _ _ _ _
دریافت فایل های آموزشی
    
    
مقاله های اختصاصی

بيشتر
راه نما

در دفاع از حرکت علمی کشور تا نفس دارم کوتاه نخواهم آمد

* دلیل اصلی تأکید بر لزوم قدر دانستن نخبگان جوان، تقویت باور «ما می‌توانیم» در جامعه است/ در دوران قاجار و پهلوی، ژن «نمی‌توانیم» و «وابستگی» به مردم تزریق و کشور به‌صورت تحقیرآمیزی در ذیل غرب تعریف شد/ انقلاب اسلامی، روحیه‌ی «ما می‌توانیم» را در مقابل روحیه‌ی «وابستگی» زنده کرد/ امروز عوامل دشمن درحال بازتولید فرهنگ وابستگی هستند/ «جهانی شدن» و «پیوستن به خانواده‌ی جهانی» نمونه‌ای از بازتولید فرهنگ وابستگی است. * سرعت پیشرفت علمی ایران در مقطعی ۱۳ برابر متوسط جهان شد. این سرعت به‌هیچ‌وجه نباید کاهش یابد، زیرا دچار عقب‌ماندگی‌های علمی فراوان هستیم/ برخی مسئولان درباره‌ی کاهش سرعت پیشرفت علمی می‌گویند جایگاه علمی ایران پایین نیامده اما متوجه باشیم که قرار بود جایگاه علمی ایران بالاتر برود نه اینکه صرفاً پایین نیاید.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
حدیث روز

امام سجاد علیه السلام:
ما تَعِبَ أوْلِیاء اللّهُ فِی الدُّنْیا لِلدُّنْیا، بَلْ تَعِبُوا فِی الدُّنْیا لِلاَّْخِرَةِ.

دوستان و اولیاء خدا در فعالیّت‌های دنیوی خود را برای دنیا به زحمت نمی اندازند و خود را خسته نمی کنند ‏بلکه برای آخرت زحمت می‌کشند.‏
بحارالا نوار:ج73،ص92

:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما