_ _ _ _ _
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

نشست هم‌اندیشی جمعیت و فرزندآوری
قائم‌مقام پژوهشکدۀ الهیات و خانواده گفت: نشست هم‌اندیشی «جمعیت و فرزندآوری» با ارائۀ شش نفر از استادان حوزه و دانشگاه، به‌صورت حضوری و برخط، در پژوهشکدۀ الهیات و خانواده برگزار خواهد شد.
معرفه النفس صدرایی، مدنی، اجتماعی و تمدن‌ساز است
عضو هیئت علمی گروه فلسفه دانشگاه اصفهان گفت: معرفه النفس از منظر ملاصدرا معرفت‌النفسی اجتماعی، مدنی و تمدنی بوده و ناظر بر حل معضلات و مشکلات جامعه است.
سرپرست حوزه ریاست و روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان منصوب شد
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان طی حکمی روح الله بابایی را به عنوان «سرپرست حوزه ریاست و روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان» منصوب کرد.
رئیس صندوق قرض الحسنه دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان منصوب شد
حجت الاسلام و المسلمین محمد هادی شهیدی‌پور، مدیرعامل صندوق قرض الحسنه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم طی حکمی حجت الاسلام و المسلمین محمد قیصری را به عنوان «رئیس صندوق قرض الحسنه دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان» منصوب کرد.
علامه مجلسی(ره) درصدد احیای فلسفه بود
سیدمهدی امامی‌جمعه گفت: هرچند امروزه دیدگاه اخباری‌گری علامه مجلسی بیشتر برجسته شده، اما آنچه مسلم است اینکه، علامه از یک‌سو درصدد احیای فلسفه، دیدگاه ملاصدرا و عقلانیت و عرفان صحیح بود و از سوی دیگر، با انحرافات و اضمحلال‌های به‌ وجود آمده در منطق فهم دین مقابله و مبارزه‌ای جدی داشت.
بهره‌مندی علامه مجلسی(ره) از مکتب فلسفی اصفهان
عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان گفت: استاد مرحوم مجلسی، آقا حسین خوانساری، از نسل دوم فیلسوفان اصفهان بود و پدرش، مرحوم محمدعلی را که جزو چهار استاد بزرگ نسل اول فیلسوفان اصفهان به حساب می‌آمد، درک کرده بود.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
    
   
   
  
  
  
  
 
راه نما

چرخ زندگی مردم با تولید می چرخد!
صاحبان نقدینگیها، سرمایه خود را به سمت تولید هدایت کنند تا کار بیفتد
رهبر انقلاب: امروز توطئه‌ی دشمن فشار اقتصادی به ملت ایران است، برای اینکه آن‌ها را ناامید کنند/ دولت و ملت باید تلاش کنند. توده‌‌ی مردم مسئله‌‌ی اسراف را مورد توجه قرار بدهند. صاحبان نقدینگی، آن را به‌سمت تولید هدایت بکنند. کسانی‌که تجارت با بیرون مرزها دارند، جنسی را که در داخل تولید می‌شود وارد نکنند/ کسانی که عادت کرده‌اند به سفرهای تفریحی خارجی بروند، این عادت را ترک کنند./  یک مسئله‌ی مهم، وحدت ملی مردم است. امروز متأسفانه درفضاهای مجازی، توهین و تهمت به یکدیگر ازسوی جمعی رایج شده است. این کار به فضای عمومی کشور ضربه میزند. بایستی اختلافات را بگذارند برای یک وقت دیگر/ ما خواهش میکنیم این حرف‌های تبلیغاتی دشمن را هم که جنگ روانی او برای تضعیف روحیه ملت است در مطبوعات و تریبون‌ها و رسانه‌ها تکرار نکنند/ آینده کشور به لطف الهی از امروز بارها بهتر خواهد بود.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پاسخگویی پیشگام

:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما