بخش هاثبت نام هاویژه...

 
_ _ _ _ _
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

جشنواره بچه های انقلاب
مدیر گروه فرهنگی تبلیغی سفیران سرزمین آفتاب دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: جشنواره بچه های انقلاب با هدف تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی و ارائه کارنامه چهل ساله نظام اسلامی به دانش آموزان با استفاده از قالب های نوین تبلیغی برگزار می شود.
کسب علم و معرفت، تخلق به اخلاق الهی و تبلیغ سه امر جدانشدنی از منش طلبگی است
حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی ابطحی، مدیر مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران استان اصفهان در بازدید از مؤسسه آموزش عالی مجتهده امین وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: به درس خواندن و کسب علم اکتفا نکنید، اگر می خواهید هرآنچه خوانده اید در ذهنتان تثبیت شود از طریق تبلیغ، علم خود را نشر دهید.
جشنواره «چهل‌چراغ» آغاز به کار کرد/۲۲ بهمن آخرین مهلت ارسال آثار
مدیر گروه فرهنگی تبلیغی شمیم بهشت دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از انتشار فراخوان ارسال ‌آثار جشنواره چهل چراغ در قالب های عکس، فیلم، صوت، گرافیک و متن خبر داد.
کارگاه علمی و آموزشی «علم سنجی و شاخص های ارزیابی پژوهش»
رییس اداره پژوهش پژوهشکده الهیات و خانواده وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: کارگاه علمی و آموزشی «علم سنجی و شاخص های ارزیابی پژوهش» ویژه اعضای هیأت علمی این دفتر برگزار می شود.
کرسی آزاد اندیشی ولایت فقیه؛ مشروعیت و مقبولیت
در آستانه چهلمین دهه فجر انقلاب اسلامی ایران با حضور آیت الله مهدوی عضو محترم مجلس خبرگان رهبری، امام جمعه موقت اصفهان و استاد درس خارج فقه و اصول، کرسی آزاد اندیشی ولایت فقیه؛ مشروعیت و مقبولیت برگزار می شود.
دوره کارشناسی ارشد فقه سیاسی برای سال تحصیلی آینده
معاون آموزش و تهذیب مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از ثبت نام مقطع کارشناسی ارشد دفتر دانشگاه باقرالعلوم(ع) در رشته فقه سیاسی برای طلاب برادر در اصفهان خبر داد.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
   
   
   
   
   
  
  
  
  
  
 
راه نما

اگر ملتی از اخم قدرتهای استکباری جانخورد آنها را به عقب نشینی وادار می کند
قدرتهای استکباری بیش از آنچه در واقع توانایی و اقتدار داشته باشند، با تشر و اخم و ابراز قدرت، کار خود را پیش میبرند. اگر ملتی از این تشر نترسید و از این اخم جا نخورد و به قدرت خود اعتماد کرد و با شجاعت، قدم در میدان حق و عدالت گذاشت، ابرقدرتها را به عقب‌نشینی وادار میکند و شکست میدهد./ سیاست آمریکای ظالم در این منطقه این است که جنگهای خانگی باشد، برادران به جان هم بیفتند، تروریسم توسعه پیدا کند و یک قدرت اسلامی در منطقه سر بلند نکند. میدانند که پیام اسلام، دفاع از مظلومین و محرومان است و سیاست استکبار، ایجاد محرومیت و مظلومیت برای ملتها است. در مقابل این سیاست، نظام جمهوری اسلامی با قدرت تمام ایستاده است./ من به شما کاملاً امیدوارم. من به همه آنچه که درباره جوانان مؤمن گفته شد باور دارم/ مراقب باشید وسوسه دشمن در فضای عمومی زندگی تأثیر نگذارد، نفوذ دشمن نتواند در صفوف یکپارچه جوانان مؤمن اختلال ایجاد کند. امروز در فضای مجازی و در بقیه زمینه‌ها دشمن به‌شدت فعال است. تلاش مأیوسانه میکند اما شما باید بایستید، از خودتان آمادگی و اقتدار نشان بدهید و ابتکار خود را به کار ببندید. خدای متعال به شما کمک خواهد کرد.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پرسش و پاسخ
:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
کوچک نمایی
بزرگ نمایی
بستن
برگشت به عقب
پاسخگویی آنلاین
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما