_ _ _ _ _


اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

شباهت های انقلاب اسلامی و عاشورا/ ناامید کردن مردم، نقشه خطرناک دشمن
آیت الله خاتمی با اشاره به اهمیت جهاد تبیین گفت: جهاد تبیین به معنای روشنگری است و توطئه امروز دشمن ناامید کردن مردم است که با جهاد تبیین باید با آن مقابله کرد.
نمایشگاه «روایت تبلیغ» رویکرد حل مسئله دارد
رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگی اسلامی گفت: نمایشگاه «روایت تبلیغ» از این منظر در نوع خود جز اولین نمایشگاه‌ها به حساب می‌آید که رویکردی که بر این نمایشگاه حاکم است بالطبع فعالیت‌های دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه رویکرد حل مسئله دارد.
همکاری بین دستگاه‌ها، هدف نهایی نمایشگاه «روایت تبلیغ»
رئیس دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم هدف نهایی نمایشگاه دستاوردهای تبلیغی استان اصفهان را تعامل، همکاری و هم‌افزایی بین دستگاه‌ها دانست و گفت: در صورت شکل گرفتن همکاری و هم‌افزایی بین دفتر تبلیغات و دستگاه‌ها، می‌توان گفت نمایشگاه به اهداف خود رسیده است.
تقدیر استاندار اصفهان از تلاش برگزار کنندگان نمایشگاه روایت تبلیغ/ باید رویکرد تازه‌ای در حوزه های مربوط به حکمرانی قرآنی آغاز شود
استاندار اصفهان گفت: باید رویکرد تازه‌ای در حوزه های مربوط به حکمرانی قرآنی اسلامی، اقتصادی در دفتر تبلیغات اسلامی آغاز شود که این مهم می‌تواند مسائل بر زمین مانده دیگر را هم به لحاظ محتوایی پوشش دهد.
نمایشگاه «روایت تبلیغ» رویکرد تازه ای برای مدیران فرهنگی ارائه می‌کند
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: نمایشگاه روایت تبلیغ رویکرد تازه ای از فعالیت‌های تبلیغی را برای کنش‌گران و مدیران فرهنگی ارائه می‌کند.
نمایشگاه «روایت تبلیغ» در اصفهان برگزار می‌شود/ مبلغان دینی سربازان خط میدان جهاد تبیین هستند
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با اشاره به رویکرد مسئله‌محوری به‌جای کارکردمحوری در فعالیت‌های دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از برپایی نمایشگاه نخبگانی «روایت تبلیغ» خبر داد.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
    
   
   
  
  
  
  
 
راه نما

چرخ زندگی مردم با تولید می چرخد!
صاحبان نقدینگیها، سرمایه خود را به سمت تولید هدایت کنند تا کار بیفتد
رهبر انقلاب: امروز توطئه‌ی دشمن فشار اقتصادی به ملت ایران است، برای اینکه آن‌ها را ناامید کنند/ دولت و ملت باید تلاش کنند. توده‌‌ی مردم مسئله‌‌ی اسراف را مورد توجه قرار بدهند. صاحبان نقدینگی، آن را به‌سمت تولید هدایت بکنند. کسانی‌که تجارت با بیرون مرزها دارند، جنسی را که در داخل تولید می‌شود وارد نکنند/ کسانی که عادت کرده‌اند به سفرهای تفریحی خارجی بروند، این عادت را ترک کنند./  یک مسئله‌ی مهم، وحدت ملی مردم است. امروز متأسفانه درفضاهای مجازی، توهین و تهمت به یکدیگر ازسوی جمعی رایج شده است. این کار به فضای عمومی کشور ضربه میزند. بایستی اختلافات را بگذارند برای یک وقت دیگر/ ما خواهش میکنیم این حرف‌های تبلیغاتی دشمن را هم که جنگ روانی او برای تضعیف روحیه ملت است در مطبوعات و تریبون‌ها و رسانه‌ها تکرار نکنند/ آینده کشور به لطف الهی از امروز بارها بهتر خواهد بود.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پاسخگویی پیشگام

:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما