_ _ _ _ _


 
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

۱۲ جنگ شاد معنوی توسط مبلغان در بیمارستان امام حسین علیه السلام اجرا می‌شود
معاون تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: تا پایان سال جاری حداقل ۱۲ جلسه اجرای جنگ شاد معنوی از طریق مبلغان تخصصی دفتر تبلیغات در بیمارستان امام حسین(ع) برای کودکان انجام می‌شود.
تمدن نوین اسلامی یا مدرنیته اسلامی؟/ طرح مفاهیمی مانند ژاپن اسلامی و تلاش برای تداوم مدرنیته در جامعه اسلامی
پژوهشگر و نویسنده حوزه تمدن شناسی در وبینار «رسالت حوزه‌های علمیه در تحقق نقشه جامع تمدن نوین اسلامی» با اشاره به نواقص حوزه علمیه برای نقش آفرینی در تمدن سازی اسلامی از لزوم تغییرات اساسی در این حوزه‌های و ارتقای فقه اسلامی برای پیاده سازی تمدن نوین اسلامی سخن گفت.
کتاب «طرح‌واره‌ها در روابط همسران؛ آسیب‌ها و راهکارها» منتشر شد
رئیس اداره نشر دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: کتاب «طرح‌واره‌ها در روابط همسران؛ آسیب‌ها و راهکارها» توسط این انتشارات منتشر و در دسترس عموم علاقه مندان قرار گرفته است.
نارسایی‌های قانونی چه تاثیری بر ناپایداری خانواده دارد؟
اصفهان عضو هیات علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با بیان اینکه موضوع نارسایی‌های قانونی و تاثیری که بر ناپایداری خانواده دارد گسترده است، گفت: در حوزه تشکیل خانواده مقررات ما مشکلاتی دارد که با وجود اینکه مشکلات بیان شده، اما هیچ اقدامی برای شفاف سازی و رفع ابهام صورت نگرفته است.
فعالیت یک پایگاه بسیج با محوریت هیأت‌های اندیشه‌ورز تبلیغ و پژوهش
حجت‌الاسلام و المسلمین علیجانی گفت اساس تأسیس این پایگاه در سال ۸۴ ناظر بر تشکیل هیأت‌های اندیشه‌ورز در حوزه تبلیغ و پژوهش بوده است و اکنون حدود ۲۰۰ عضو دارد که ۸۰ نفر آنها از کارمندان دفتر و مابقی از طلاب هستند.
کارگاه تخصصی آنلاین تفسیر و تحلیل تستMMPI2
معاون پژوهشی مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) گفت: بر اساس نیاز سنجی از طلاب محترم رشته های مشاوره اسلامی و خانواده، کارگاه تخصصی آنلاین «تفسیر و تحلیل تستMMPI2 » برگزار خواهد شد.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
    
   
   
  
  
  
  
 
راه نما


پیام تسلیت در پی درگذشت حجت الاسلام‌ و‌ المسلمین آقای حاج آقا کمال فقیه ایمانی

بسم الله الرّحمن الرّحیم

درگذشت عالم فرزانه جناب حجت الاسلام‌ و‌ المسلمین آقای حاج آقا کمال فقیه ایمانی رضوان‌الله‌علیه را به علمای اعلام و جامعه‌ی روحانیت و عموم مردم عزیز اصفهان، بویژه خاندان مکرّم و فرزندان گرامی و نیز به ارادتمندان بیشمار آن روحانی جلیل القدر تسلیت عرض میکنم.
ایشان نمونه‌ی بارزی از مجاهدت فرهنگی و حضور مردمی و فعالیت اجتماعیِ علمای دینی را در آن شهر جهاد و مقاومت در منظر همگان قرار داده و در طول سالیان متمادی، خدمات ارزشمندی در نشر معارف اسلامی در عرصه‌های بین‌المللی ارائه نمودند. از خداوند متعال رحمت و مغفرت برای آن عالم بزرگوار مسألت میکنم.
پاسخگویی پیشگام

:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما