بخش ها...

عضویت در خبرنامه

* نام و نام خانوادگي
* پست الكترونيك
ویژه...
 

 
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

بسیج؛ خیمه برافراشته
به مناسبت هفته بسیج
نشست تکنیک های مثبت گرایی در روان شناسی اسلامی
دومین نشست علمی گروه اخلاق و تربیت با عنوان روان شناسی مثبت گرا با حضور دکتر فرید براتی سده در دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار شد. در این نشست، ضمن بیان مبانی نظری روانشناسی مثبت گرا کاربرد تکنیک های مثبت گرایی را در روانشناسی اسلامی مورد بحث قرار دادند.
تلاش آمریکا برای استحاله انقلاب اسلامی از طریق عوامل داخلی
عضو هیأت علمی دانشگاه تهران، با اشاره به تلاش آمریکا برای استحاله فرهنگی کشور و نابود کردن ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی از طریق عوامل شیفته غرب در داخل کشور با ایجاد نارضایتی عمومی توسط رسانه‌های وابسطه به غرب، گفت: دشمنان معترف به ناکارآمدی تحریمها هستند اما برخی در داخل کشور تلاش می‌کنند تحریمها را بسیار خرد کننده نشان دهند.
دومین المپیاد طلاب زبان آموز در دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار می شود
رئیس مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از برگزاری دومین دوره المپیاد علمی ویژه طلاب زبان آموز در دی ماه سال جاری خبر داد.
حضور همکاران دفتر تبلیغات اسلامی در حماسه استکبار ستیزی 13 آبان + تصاویر
کارکنان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان همگام با دیگر مردم ولایتمدار و استکبارستیز اصفهان در راهپیمایی 13 آبان شرکت کردند و بار دیگر با شعار «مرگ بر امریکا» انزجار خود را از شیطان بزرگ نشان دادند.

ادامه اخبار
_ _ _ _ _
دریافت فایل های آموزشی
    
    
مقاله های اختصاصی

بيشتر
راه نما

خودمان باید مشکلات کشور را حل کنیم نه آمریکا

* امروز می‌خواهم دو خطا را تصحیح کنم که توسط استکبار و بعضی آدم‌ها در داخل که یا وابسته‌اند یا از نفس‌افتاده، ترویج می‌شود/ خطای اول اینکه تبلیغ می‌کنند جمله «هرچه فریاد دارید بر سر آمریکا بکشید» از سر تعصب و جهالت است/ خطای دیگر اینکه میگویند اگر با آمریکا سازش کنیم مشکلاتمان حل خواهد شد. * اینکه می‌گویند اگر با آمریکا سازش کنیم مشکلاتمان حل می‌شود، فکر خطایی است/ ۱۰ دلیل می‌شود گفت که این حرف، غلط و دروغ و فریب است و سازش با آمریکا مشکلات را بدتر می‌کند که آخرین این دلایل، برجام است/ امروز فقط من نیستم که می‌گویم؛ خود مذاکره‌کنندگان ما که زحمت کشیدند و عرق ریختند، می‌گویند آمریکا بدعهد و دروغگو است/ مذاکره‌کننده‌ی آمریکایی چند روز پیش گفت بعد از برجام هم علیه ایران تحریم تصویب کرده‌ایم. * فریاد مرگ بر آمریکا، برای دفاع از ارزش‌های انسانی است/ امروز به اعتراف خودشان، آمریکا از ارزش‌های انسانی فرسنگ‌ها دور افتاده؛ در مناظره ریاست جمهوری‌شان دیدید، آمریکا را افشا کردند. چیزهایی که ما می‌گفتیم و عده‌ای نمی‌خواستند باور کنند، اینها چند برابرش را گفتند.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
حدیث روز

امام سجاد علیه السلام:
ما تَعِبَ أوْلِیاء اللّهُ فِی الدُّنْیا لِلدُّنْیا، بَلْ تَعِبُوا فِی الدُّنْیا لِلاَّْخِرَةِ.

دوستان و اولیاء خدا در فعالیّت‌های دنیوی خود را برای دنیا به زحمت نمی اندازند و خود را خسته نمی کنند ‏بلکه برای آخرت زحمت می‌کشند.‏
بحارالا نوار:ج73،ص92

:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
 
کوچک نمایی
بزرگ نمایی
بستن
برگشت به عقب
پاسخگویی آنلاین
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما