_ _ _ _ _

 
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

طوفانی از تولید محتوای اربعینی راه بیندازیم/ ضرورت رویکرد‌ نوآورانه‌ در توسعه فعالیت‌های دینی
مدیرعامل مرکز ملّی نوآوری و خلاقیت اشراق دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با بیان اینکه سوگواره مجازی اشراق آوردگاه خوبی برای شناسایی محصولات هنری، رسانه‌ای و فرهنگی با رویکرد مذهبی است، گفت: باید رویکرد‌های نوآورانه‌ در توسعه فعالیت‌های فرهنگی و دینی مدنظر باشد.
نقش صمیمیت زوجین در ازدواج پایدار و کارآمد
استادیار گروه مطالعات خانواده پژوهشکده الهیات و خانواده گفت: صمیمیت یکی از مؤلفه‌های مهم در روابط زوجین است که عدم توجه به آن در زمان مقتضی، پایداری و موفقیت ازدواج رابه مخاطره می اندازد.
استقبال چشمگیر طلاب خواهر از رشته های سطح 3 مشاوره خانواده و تربیت کودک
سرپرست مؤسسه آموزش عالی حوزوی مجتهده امین وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از رشته های اعلام ظرفیت شده ی سال تحصیلی جدید این موسسه و استقبال چشمگیر طلاب خواهر از رشته‌های سطح3 مشاوره خانواده و تربیت کودک خبر داد.
رویداد رقابتی طلافَنگ برگزار می‌شود
رئیس اداره فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از برگزاری رویداد طلافَنگ با هدف دریافت تولیدات فرهنگیِ طلاب خواهر و برادر استان اصفهان خبر داد.
«کارآمدی فقه حکومتی در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب» بررسی شد
کرسی آزاد اندیشی با موضوع «کارآمدی فقه حکومتی در تحقق بیانیه گام دوم» در مؤسسه آموزش عالی حوزوی مجتهده امین اصفهان برگزار شد.
دفاع مقدس، دارای بهترین عناصر و مضامین برای خلق ادبیات داستانی است
یادداشتی از احمد خیری، رییس اداره کتابخانه و اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان و فعال و محقق حوزه کتاب و کتاب‌خوانی

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
    
   
   
  
  
  
  
 
راه نما
در مقابل دشمنی آمریکا ایستاده ایم
بارها آمریکا را به گوشه رینگ برده ایم

 
با خود جمهوری اسلامی که برخاسته‌ی از انقلاب است، هر چه توانسته‌اند دشمنی کرده‌اند. البتّه ما هم از این طرف بیکار نبوده‌ایم؛ ما هم از این طرف هر کار توانسته‌ایم، در مقابل آمریکا کرده‌ایم، در موارد زیادی هم طرف را گوشه‌ی رینگ برده‌ایم؛ نتوانسته از خودش درست دفاع کند، این هم کاملاً واضح است، همه‌ی دنیا می‌بینند.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پاسخگویی پیشگام

:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما