_ _ _ _ _

 
اخبار دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان

تبلیغ دین، کودک و عمو راستگو
بدون شک رک‌گویی، صداقت در ارائه آموزه‌های دینی، نمایش ساده از استدلال‌ورزی دینی، صراحت در لهجه و بیان، نگاه نو و تنوع‌سازی، مهارت‌افزایی و... از ویژگی‌های خاص و منحصر به فرد حجت الاسلام راستگو بود.
بررسی تأثیرات مخرب فردی و اجتماعی سقط جنین/ زنده به گور کردن مدرن در قالب نفوذ فرهنگ غربی
مبلغ تخصصی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با بررسی تأثیرات مخرب فردی و اجتماعی سقط جنین گفت: نفوذ فرهنگ غربی در بطن زندگی مردم در قالب اومانیسم از ریشه های افزایش این معضل اجتماعی است.
انتشار سه کتاب از سلسله پرسمان‌های دینی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان تا پایان سال
رئیس نمایندگی مرکز ملّی پاسخگویی به سؤالات دینی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: سه کتاب «پرسمان کارآمدی نظام»، «پرسمان حیاء و مسائل جنسی» و «پرسمان تربیت اعتقادی کودک و نوجوان» در مرحله ویراستاری و صفحه آرایی است که تا پایان سال ۱۳۹۹ به چاپ خواهد رسید.
پنج ویژگی عبدالعظیم حسنی که شیعیان باید در برابر امام زمان خود داشته باشند/ چرایی جایگاه رفیع این امامزاده نزد ائمه معصوم(ع)
حضرت عبدالعظیم حسنی فرزند عبدالله بن علی از نوادگان حضرت امام حسن مجتبی(ع) است که در عمر مبارک خود محضر چهار امام معصوم(ع) را درک کرده و از شخصیت های بزرگ علمی و مورد اعتماد ائمه(ع) بوده است؛ سوالی که درذهن هر انسان جستجوگری مطرح می شود این است که چه عامل یا مجموعه عواملی باعث شده که امامزادگانی همچون سید الکریم حضرت عبد العظیم حسنی از این موقعیت استثنایی در نزد اهل البیت(ع) برخوردار شوند؟
خطاها و باورهای نادرست تربیتی والدین/ فرمول بیان قاطعیت والدین نگاه مهربانانه به همراه ایستادگی است
خطاهای رایجی در تربیت فرزندان نسل جدید مشاهده می‌شود که بارزترین آنها اجابت سریع خواسته‌های کودکان است اما در مقابل باید احتیاط زیادی داشت که این قاطعیت والدین تبدیل به عصبانیت، ترس و تخریب شخصیتی فرزندان نشود.
نشست «آداب مناظره و روش های صحیح پاسخ به شبهات» برگزار شد
مهدوی در نشست آداب مناظره و روش های صحیح پاسخ به شبهات، گفت: در شبهه شناسی باید به اصل و ریشه مسئله توجه کرد و پرداختن به شاخ و برگ ها نه تنها مشکلی را حل نمی کند بلکه ممکن است باعث رشد و افزایش شبهات جدید شود.

ادامه اخبار
دریافت فایل های آموزشی
    
   
   
  
  
  
  
 
راه نما
در مقابل دشمنی آمریکا ایستاده ایم
بارها آمریکا را به گوشه رینگ برده ایم

 
با خود جمهوری اسلامی که برخاسته‌ی از انقلاب است، هر چه توانسته‌اند دشمنی کرده‌اند. البتّه ما هم از این طرف بیکار نبوده‌ایم؛ ما هم از این طرف هر کار توانسته‌ایم، در مقابل آمریکا کرده‌ایم، در موارد زیادی هم طرف را گوشه‌ی رینگ برده‌ایم؛ نتوانسته از خودش درست دفاع کند، این هم کاملاً واضح است، همه‌ی دنیا می‌بینند.
برای مطالعه متن کامل اینجا کلیک کنید.
پاسخگویی پیشگام

:: یادداشت

بيشتر
لینک های مرتبط
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم (شعبه اصفهان)
مجری سایت : شرکت سیگما